woensdag, juni 30, 2010


Onderzoek naar inburgeren

De Rotterdamse Rekenkamer doet onderzoek naar de aanbesteding van inburgeringstrajecten vorig jaar. Die opdracht heeft de gemeenteraad gisteren gegeven aan de onafhankelijke onderzoeksinstelling. De Rekenkamer was al bezig met een onderzoek naar de kwaliteit van de inburgering in Rotterdam. Leefbaar Rotterdam, die het punt op de agenda zette, vermoedt dat enkele taalaanbieders met ongekwalificeerde docenten werken.

Ook zou een aantal aanbieders opdrachten van de gemeente hebben gekregen terwijl ze in het verleden verdacht werden van fraude. De motie van Leefbaar-raadslid Anita Fähmel kreeg steun van de gehele raad, behalve van PvdA en GroenLinks.

Bron: AD Rotterdams Dagblad, 30 juni 2010




Door Pietrdam op 2010 06 30

kan wel zien dat de PvdA bang is om dat de waarheid naar boven kom en dat GroenLinks ook er in mee gaat, die ongekwalificeerde docenten zouden dus wel eens door de PvdA aangesteld kunnen zijn pfffff,


Door Rob Veldman op 2010 06 30

Verbaast me niks dat die motie niet gesteunt werd door de pvda en gl. Dat inburgeren is op die manier ook een wasse neus. Afschaffen en dan ook meteen.

Laat die vreemdelingen maar zelf zorgen dat ze inburgeren. Als ik met mijn vriendin naar een ander land ga worden we ook niet zo in de watten gelegd zoals links hier al tijden placht te doen.


Door Henk Rotterdam op 2010 07 01

Nee,dat is met jou opvattingen nog te begrijpen ook,
Trouwens waar kan je terecht?


Door carla op 2010 07 01

Door Freddy in t Veld op 2010 07 02

Pff… discussie over ongekwalificeerde docenten. Ik schat dat er in Nederland 8 miljoen docenten rondlopen met voldoende kwalificaties. Maar goed, zonder diploma geen kans.


Door Henk Rotterdam op 2010 07 02

En wat te denken van de gekwalificeerde docenten die totaal vakonbekwaam zijn??
Zeker dient men de rollen en banden te onderzoeken van het albeda college met de gemeente met het vorige college en deze serieus te te bezien.
Want hoeveel geld is er niet naar het albeda gegaan ?
Men zal schrikken!!!
En het resultaat ???


Door Richard van den Bovenkamp op 2010 07 03

Niet verwonderlijk dat de PvdA deze motie niet steunt, want zij besteden veel opdrachten aan hun vriendjes uit. Best opmerkelijk, ‘t hoge aantal PvdA’ertjes die aan de overheid zijn verbonden. Bang om op hun misplaatste multiculturele plaat te gaan.


Door scorpioking op 2010 07 05

Ik heb er geen woorden voor wat een weg gegooid geld is dit buiten de moorden die hier en daar gepleeg worden op de scholen echt te gek voor woorden ga maar lekker door ik doe niet mee.


Door carla op 2010 07 12

Door Henk Rotterdam op 2010 07 12

Hoor en wederhoor is nog steeds een pijnlijke zaak voor velen!!!!

Van ‘Marokkaanse coup’ bij GSC ESDO is geen sprake
09 July 2010 om 23:34
In een artikel in De Telegraaf spreekt oud-penningmeester Jaap Kanters van ‘het plegen van een coup’. De werkelijkheid blijkt heel anders te liggen. Haaglandenvoetbal.nl ging op onderzoek uit.

Volgens het artikel in De Telegraaf is er bij GSC ESDO “hommeles ontstaan” nadat er een nieuw bestuur van Marokkaanse afkomst is gekozen. Voor 52 autochtone leden zou dat het sein zijn geweest om de club de rug toe te keren. Het merendeel daarvan maakte de overstap naar WIK.

In het artikel zegt oud-bestuurslid Jaap Kanters: ,,Er is op slinkse wijze een coup gepleegd. Het is allemaal van tevoren bekokstoofd met als gevolg dat wij nu met een groot aantal leden zijn opgestapt en met zijn allen naar de nieuwe vereniging WIK in het Zuiderpark zijn gegaan.”

fusie

Vele jaren geleden moest ESDO noodgedwongen vertrekken van haar complex bij renbaan Duindigt. De club vond aansluiting bij GSC, dat het ook – gelet op het ledental – moeilijk had aan de Erasmusweg. De clubs fuseerden tot GSC ESDO. Ook veel oud-leden van Paraat vonden daar een nieuw onderkomen.

In de loop der jaren kreeg ook GSC ESDO het moeilijk. Met een teruglopend ledental kwam de club in de problemen. In verband met onderbespeling van het veld dreigde er enkele jaren vanuit de gemeente Den Haag huuropzegging. Volgens regels van de gemeente moet een club over een voldoende aantal teams beschikken om in aanmerking te komen voor het huren van een accommodatie.

Een coupe? Op 5 februari 2009 tekende Hassan Amahyi (r) al een overeenkomst op de club namens GSC ESDO met de wethouders Noorder en Dekker.

GSC ESDO heeft diverse pogingen ondernomen om het tij te doen keren. Getracht werd een damesafdeling op te richten, te beginnen met jeugdvoetbal. Dat lukte moeizaam of helemaal niet. Bovendien vielen in de loop der tijd belangrijke kaderleden weg, omdat zij op een leeftijd waren gekomen, dat zij vonden, dat jongeren het over moesten nemen. Dat bleek, als bij zoveel andere clubs, niet eenvoudig te realiseren.

sportief

Het is al weer enkele jaren terug dat een groep Marokkaanse voetballers de club wisten te vinden. Zij zorgden niet alleen voor toename van het aantal leden – waardoor huuropzegging voorkomen kon worden – maar ook sportief gezien ging het beter met de club. De aanloop werd groter omdat de spelers het naar hun zin hadden en er bovendien vanuit de Marokkaanse gemeenschap nieuwe kandidaat-bestuursleden zich aandienden. Kandidaten die het goed voor hadden met de club, de Nederlandse taal volledig beheersen (een aantal is in Nederland geboren) en ook maatschappelijk aan de weg timmeren.

Het oude bestuur heeft haar taken neergelegd in oktober 2009. ,,Aansluitend hebben wij de algemene ledenvergadering van november 2009 gebruikt om een nieuw bestuur te kiezen”, aldus het bestuur vrijdag op de eigen website. ,,Tijdens deze ledenvergadering had elk lid de mogelijkheid zich kandidaat te stellen voor de vacante posities. Het verbaast ons dan ook, dat de heer Kanters dit ziet als een coup.”

KNVB-bestuurslid Peter Oskam met links voorzitter Hassan Amhayi

De nieuwe bestuursleden hebben mede de club weer overeind getrokken. Dat resulteerde zelfs het afgelopen seizoen in het binnenhalen van de titel in de vierde klas na het winnen van het beslissingsduel tegen HSV Escamp. GSC ESDO mag – voor het eerst – gaan uitkomen dit seizoen in de derde klasse. Het bestuur heeft bovendien ‘waarden en normen’ hoog in het vaandel staan. Om die reden werd vorig seizoen bij het eerste team ingevoerd, dat er na afloop door de spelers een erehaag werd gevormd voor de tegenpartij. Het resulteerde zelfs in een nominatie in de provincie Zuid-Holland.


Door Henk Rotterdam op 2010 07 12

subsidies

In het artikel in De Telegraaf laat oud-bestuurslid Kanters weten, dat het hem steekt, dat het nieuwe bestuur de weg naar subsidies feilloos weet te vinden. Kanters: ,,Dat terwijl er een achterstand is met het innen van zeker 8000 euro aan contributies bij de Marokkaanse leden. Laten ze eerst dat geld ophalen, in plaats van bij de gemeente aan te kloppen. Ze moeten zelf de broek ophouden. Dat hebben wij ook gedaan in al die jaren”.

Het eerste team wordt gehuldigd i.v.m. het kampioenschap

Het bestuur geeft op de eigen site tekst en uitleg: ,,Allicht hebben de leden in de periode van installatie van het nieuwe bestuur tot aan het einde van het seizoen bemerkt, dat de communicatie tussen de heer Kanters en het bestuur niet vlot verliep. Dit is mede ontstaan door de overdracht van het penningmeesterschap van de heer Kanters naar de nieuwe penningmeester. Wij willen als bestuur hier inhoudelijk niet op ingaan, dit dient uitgesproken te worden tussen de heer Kanters en het bestuur. Wanneer wij hierover iets in de media willen vermelden, zal dit te allen tijde met aanwezigheid van de heer Kanters plaatsvinden. Overigens zijn wij er wel van overtuigd dat dit de voornaamste reden is voor de heer Kanters om de vereniging te verlaten.”

verklaring

Het bestuur reageert ook nog op het vertrek van de recreatieteams naar WIK: ,,De enige verklaring die wij als bestuur kunnen bedenken voor het vertrek van twee recreatie-elftallen van de zondagafdeling is het feit, dat wij hebben aangekondigd, dat in het nieuwe seizoen geen softdrugs en tabakswaar in de kantine en kleedkamers genuttigd mogen worden. “Alcohol en Karbonaadjes” zijn geheel niet ter sprake geweest en staan ook nu niet ter discussie.

Kanters weer in het artikel in De Telegraaf: ,,Bovendien krijgen ze een nieuw complex met een spiksplinternieuw kunstgrasveld. Daar heeft deze club zich in vijftig jaar de klere voor gewerkt. De meeste leden van het nieuwe bestuur zijn nog maar een paar jaar lid en gaan nu met de eer strijken.”

Kort overleg, februari 2009! Zittend Jaap Kanters, staand Hassan Amhayi en rechts Ed Pape, toen voorzitter van het inwonende PEC/DenHaag, dat inmiddels een fusie met RAVA is aangegaan.

GSC ESDO is al een langere periode met de gemeente Den Haag in gesprek over een nieuw locatie. De huidige locatie moet immers – op termijn - verlaten worden omdat het een andere bestemming krijgt. GSC ESDO is in beeld voor de voormalige locatie van BMT op sportpark Escamp I. BMT vertrok vorige zomer naar sportpark Escamp II, waar tot dan fusieclub HSV Escamp gevestigd was.

genuanceerder

“De zaak GSC ESDO”, zo blijkt uit onderzoek, ligt dus genuanceerder dan het artikel in De Telegraaf doet vermoeden. Haaglandenvoetbal.nl was in juni nog te gast bij GSC ESDO op de dag dat de selectie door KNVB-bestuurslid Peter Oskam in het zonnetje werd gezet vanwege het behalen van het kampioenschap. Op diezelfde bijeenkomst werden ook enkele ‘ouwe getrouwe autochtone leden’ naar voren gehaald en uitgebreid met cadeautjes bedankt voor hun inzet in het seizoen dat net voorbij was.

Het artikel in De Telegraaf heeft er inmiddels wel toe geleid, dat de De PVV in de Tweede Kamer vragen heeft gesteld over de gang van zaken bij de Haagse voetbalclub. Wellicht zou het verstandiger zijn om eerst de zaken op een rij te zetten en hoor en wederhoor toe te passen!

© Haaglandenvoetbal.nl (TR Media)


Door Henk Rotterdam op 2010 07 12

Treuriger is het nog dat er juist, door velen op deze site vervloekte onbetrouwbare dagblad, delen worden gebruikt om anderen in een bepaald daglicht te stellen.
Ik kan me de laatste discussie nog voorhalen waarin het AD is bestempeld al een uitgifte van de PVDA kliek.
Henk Rotterdam
Volks Partij Delfshaven 2014.


Door Richard van den Bovenkamp op 2010 07 12

Allochtonen hebben daarentegen in vergelijking met autochtonen meer tijd om te voetballen, Henk.

Kwart allochtonen werkloos

Het UWV, ARCHIEFOTO ANP
AMSTERDAM - Niet-westerse allochtonen zijn bijna drie keer zo vaak werkloos als autochtonen, schrijft de Volkskrant. Gebleken is dat de werkloosheid onder Marokkanen, Turken en Antillianen vorig jaar flink is gestegen.

Surinaamse en Marokkaanse jongeren hebben de meeste moeite een baan te vinden. De cijfers worden maandag bekendgemaakt in de vijfde monitor ‘Allochtonen op de arbeidsmarkt’.

Het aantal allochtone ondernemers daarentegen is met circa tweeduizend gestegen, weet de Volkskrant. (PO)


Door willem1940 op 2010 07 12

Door Henk Rotterdam op 2010 07 13

En ook enig idee hoe dat die werkeloosheid onder hen ?
Hoe komt het dat goed gediplomeerde jongeren die met voldoende motivatie zijn toch nergens worden aangenomen/
Richard je schrijft het correct!!
De jongeren hebben moeit een baan te vinden!!
De banen zijn er wel maar de werkgevers willen hen niet vanwege de negatieve beeldvorming in onze samenleving!
daarnaast zijn de westerse allochtonen veelal ongeschoold en bereid om zwaar onder de prijs te gaan werken.
Maar dat is nu het punt in dit land ,we staan toe te kijken hoe duizenden oosterse werknemers hier het werk overnemen en onze eigen inwoners hun baan verliezen.
De criminalitiet onder de westerse allochtone is zeer hoog en hun arbeidsverleden zeer schimmig.
Maar dat is geen probleem in dit land zolang het maar geen moslims/Turken of Marokkanen zijn.
Maar dan kunnen we nog lachen na 1 januaria.s.,als o.a.Albanie wordt toegelaten tot de opengrenzengroep van Europa en dus in ons land.
95 % van de inwoners van die landen zijn moslim.
Henk Rotterdam
Volks Partij Delfshaven 2014


Door Pantera op 2010 07 13

denk dat je je toch vergist

wat je ziet met de allochtone jongeren is dat het zich splitst

aan de ene kant zie je een groep die zich van mbo naar hbo etc begeeft maar aan de andere kant blijft een groep die vmbo of minder heeft hangen

het gemiddelde peil stijgt maar die groep (en dat is de werkloze groep) blijft bestaan, nergens wordt er in richard zijn stuk beweerd dat hoogopgeleide allochtone jongeren ook een probleem hebben, dat is ook niet zo, we praten over een groep die gewoon meekan.


Door Henk Rotterdam op 2010 07 14

Pantera, Er is idd een splitsing te maken tussen de diverse opleidingen.
maar helaas ook voor de hoger opgeleide is het steeds moeilijker om een ban in het bedrijfsleven te vinden. te veel negatieve berichtgeving en som zeer ongenuanceerde stukken zijn daar MEDE de oorzaak van.
Een ander factor is de het leervermogen van de leerlingen.
Een groot aantal kinderen te weinig leervermogen om een hogere school opleiding te kunnen voltooien.
Sterker nog voor vele is de VMBO al te zwaar.
Het theoretisch gedeelte dat moet worden gedaan is niet haalbaar voor hen.
Veel jongeren belanden na hun basisonderwijs al snel in het Voorgezette Speciale Onderwijs.
Ook daar heeft men geen antwoordt op de problemen en is het verzuim en allelei andere bijkomstigheden een normale zaak geworden.
De oplossing zit volgens mij door het instellen van meerder praktijkscholen met als hoofddoel de jongeren een praktijkvak te leren die hen een toekomst kan bieden.( ambachtschool0
Voor meiden die deze problemen hebben zou men gewoon weer een soort huishoudschool in moeten stellen
(spinazieacademie).
We kunnen blijven lullen over hoogwaardig technologisch onderwijs,en in de wereld het onderwijs willen aanvoeren( D66),maar er zal altijd een hele grote groep blijven voor wie deze kansen niet zijn weggelegd.
En als we blijven volhouden dat ze toch gewoon naar het reguliere onderwijs moeten waar kansloos zijn, dan kunnen we de problemen over 10 jaar helemaal niet meer over zien.

Henk Rotterdam
Volks Partij Delfshaven 2014


Door Pantera op 2010 07 15

dat ben ik deels met je eens, dat er veel meer aandacht voor ambacht zou moeten zijn zeker, probleem is dat voor die categorie de problemen breder zijn, taal is en blijft een groot probleem, dit zijn vaak kinderen bij wie thuis geen nederlands wordt gepraat, als ze de deur open doen spreken de buren het niet, op straat hun vriendjes ook niet en in de winkel ook niet.

Pas op school komen ze er meer dan incidenteel mee in aanraking, iets wat ze altijd zal blijven volgen want hoe veel tijd je er ook insteekt het zal een vreemde taal blijven 1 die je voor werk gebruikt.

Ik ken best veel mensen die hr/pz doen bij bedrijven van middelgroot tot heel groot en die hebben echt geen probleem met hoogopgeleide allochtonen aannemen,als je zo kortzichtig bent dan zal je bedrijf het ook niet redden

wel investeren ze in begeleiding zodat de mensen onderdeel van de bedrijfscultuur worden ipv hun cultuur het bedrijf in gesmokkeld wordt.


Door Henk Rotterdam op 2010 07 15

Pantera,
Als men allemaal eens gaat zorgen dat deze mensen een onderdeel van het bedrijf worden,en geen afstoting en geen cultuurstatusverandering binnen het bedrijf,dan komen we een heel eind verder.
Ik weet ook genoeg instellingen en bedrijven waar men er van alles aan doet.
Maar we moeten ons vooral concenteren op de laag opgeleide met de problemen die jij ook aangaf.
Dat zijn specifieke problemen die ik zelf ook jarenlang in het beroepsonderwijs meemaakte
Als ze overdag bij jou in de klas zitten en in de praktijk aan het werk zijn voldoen ze prima,wat de taal,vaardigheden,sport etc aangaat.
Maar zodra het 17.00 uur is en ze mogen naar huis gaat de knop weer om em zijn het weer.....?
Dus wat mij betreft gewoon werk/leer opleiding in een bedrijf, desnoods vanaf 13 jaar, met 1 dag per week naar school voor taallessen en sporten en sociale vaardigheidstrainingen.
Men zou zelfs al kunnen denken aan het
laten volgen van een beroepsopleiding binnen de muren van het leger.
Ik ga binnenkort voor een 2e keer hier de mogelijheden van bespreken met mensen die gezegd hebben dit ook wel te zien zitten.
Gewoon 5 dagen per week in een onderdeel intern,met discipline en het aanleren van een vak.
Het Leger kan dit prima en heeft veel vormen van bedrijfsscholing waar men mee in de maatschappij terecht kan
En nu niet gaan zeiken dat ze tot hun 16e naar school moeten want daar kan je ook een andere invulling aangeven
Ik denk dat er nu zachtjes aan wel genoeg geld over de balk is gepleurd ,en niet zo zuinig ook,door allerlei politiek onbenullen die menen kennis van zaken te hebben,maar in werkelijkheid zover van de maatschappij af staan dat ze niet eens weten waar ze het over hebben.
Het moet wel goed opgepakt worden met ter zake praktijk deskundige met ervaring.
Het moet niet zo worden dat Youssef bij zijn neef in de garage gaat werken voor “opleiding” tot.....?
Nee, het zullen goede bedrijven moeten zijn die de kansen kunnen geven en willen bieden

Henk Rotterdam
Volks Partij Delfshaven 2014


Door willem1940 op 2010 07 15

Henk, ik denk niet dat het een goed idee is om de Krijgsmacht te (laten) overstromen met moslims.


Door willem1940 op 2010 07 15

Door Pantera op 2010 07 16

het wordt een probleem als je de werkomgeving gaat aanpassen aan minderheden, de voorbeelden zijn kantines waar het personeel tijdens de ramadan verzocht wordt niet te eten dat soort dingen.


Door Henk Rotterdam op 2010 07 16

Willem 1940,
Ik heb in het geheel niet gesproken over het laten overstromen van de krijgsmacht door moslims.
Ik heb gesteld dat men de krijgsmacht heel goed kan gebruiken als opleidingscentrum voor jongeren.
Men kan daar in de sfeer van opvoeding en discipline iemand tegelijkertijd opleiden tot--- automonteur,installatietechniek ---en ga zo nog maar een paar vakken door, die recht geven na een goede afloop op een in de burgerwereld erkend diploma.
Het gaat om een vakopleiding en niet om een militaire gevechtsopleiding.
En als ze heel goed zijn waarom zouden ze niet als BURGER bij de overheid aan de slag kunnen?
En voor alle duidelijkheid, niet alle jongeren die geen baan kunnen vinden door wat voor omstandigheden ook zijn allemaal moslim.
Of wil je het idee wel uitvoeren maar mogen moslimjongeren daar niet voor in aanmerking komen?

Henk Rotterdam
Volks Partij Delfshaven 2014


Door willem1940 op 2010 07 16

Je praat eromheen, Henk.


Door Henk Rotterdam op 2010 07 16

Pantera dat is ook het laatste wat je moet doen,maar dat zijn ook maar heel weinig die dit willen.
Ik heb zelf zoals eerder gezegd 23 jaar met het bijltje gehakt als instructeur/docent beroepsopleiding bij de gemeente en het Albeda college alwaar ik zelf voor de klas heb gestaan.
Nooit geen problemen gehad en ook niet met de ramadan.
Maar het is een zaak van het aanpakken en de juiste punten op de juiste plekken te zetten.
Maar het is precies wat jij zegt
“als je de werkplek vooraf al gaat aanpassen aan...”.
Dan doe je het verkeerd en zelfs ook in hun opvattingen.
Je kan niet ze kwalijk nemen dat ze gebruiken wat ze krijgen aangeboden. Als je het niet aanbied dan is er ook maar zelden vraag.
Op dat punt moeten we bij ons zelf ook te rade gaan.
Ik zal gewoon een praktijk voorbeeld geven.
Bij grote incidenten worden wij vooriaen van voedsel in de vorm van een lunchpakketten.
Daar zitten gehaaid de bekenden niet te vreten broodjes ham bij en broodjes kaas.
Als we nu moslimsciollega’s bij zo’n incident hebben dan worden de broodjes ham gewoon geruild met een collega voor kaas en de hele zaak is geregeld.
Dus in mijn beleving maken wij er zelf een groter probleem van dan de betrokken zelf.

Henk Rotterdam
Volks Partij Delfshaven 2014


Door Henk Rotterdam op 2010 07 16

Nee,Willen 1940 jij ontwijkt een gemotiveerd antwoordt.
Ik heb het over gasten van 14/15 jaar etc of denk je dat ze dan door Al Qaida worden gezonden ?

Henk Rotterdam
Volks Partij Delfshaven 2014


Door willem1940 op 2010 07 16

Aardig geprobeerd Henk, argumenten omkeren .... misschien lukt het je wel om sommige mensen zover te krijgen dat ze net als jij hun kop in het spreekwoordelijke zand (blijven) steken.

Het gaat hier om een op (te) grote schaal geïmporteerde cultuur/koeltoer die als grondregel heeft alles en iedereen te onderwerpen, indien niet goedschiks dan maar anders, waarvan het dagelijks wereldnieuws de voorbeelden toont.

Typisch ook zich manifesteren in Nederland:

http://www.maghreb.nl/forum/messages/1242/4409.html?1102602511

http://www.metaseek.nl/search/nl/1/Amr+Khaled

http://www.metaseek.nl/search/nl/1/moslim+meerderheid

http://www.kalifaat.org/


Door willem1940 op 2010 07 16

*manifesterenD


Door Henk Rotterdam op 2010 07 16

Willem 1940,
Jij geeft geen argumenten maar poneert alleen JOU stellingen en dat is heel iets anders.

Henk Rotterdam
Volks Partij Delfshaven 2014


Door willem1940 op 2010 07 16

Door Rob Veldman op 2010 07 17

Beste Willem eigenlijk hoef je alleen maar de koran te lezen wat die moslims allemaal moeten doen om ons (niet goedschiks dan maar kwaadschiks) allah te aanvaarden.


Door Henk Rotterdam op 2010 07 17

Je bent toch wel echt een regelrecht zielepoot zijn om de koran erbij te halen als ik pleit voor het gebruik van militaire faciliteiten voor jongeren om hen op te leiden tot bij automonteur.installatietechniek ect.
Ik heb het over jongeren die in het reguliere onderwijs niet meekunnen komen.
Wat een stumper ben je dan!!!
Maar ja in Zuid Afrika deed je dat makkelijker hé,als ze in de even niet keken hingen ze in een boom!!!


Door Rob Veldman op 2010 07 17

Wat ben je weer complimenteus Henk. Hulde!


Door willem1940 op 2010 07 18

Door Henk Rotterdam op 2010 07 19

Ik zal het speciaal voor Willem 1940 en Rob Veldman nog een keer “PROBEREN” het uit leggen wat is heb geschreven en wat mijn insteek is.
We hebben in het onderwijs te maken met een aantal categorieen kinderen die problemen hebben met het reguliere onderwijs.
Het onderwijs kunnen voor deze kinderen onderverdelen in een paar hoofdgroepen:
Moeilijk Lerende Kinderen (MLK)
Zeer Moeilijk Lerende Kinderen (ZMLK)
Speciale Onderwijs (SO)
Voortgezette Speciale Onderwijs (VSO)
Deze kinderen zijn NIET achterlijk of debiel of wat dan ook,maar hebben meestal een aangeboren storing in het concentratie en leer vermogen.
De theoretische leerweg is voor heel veel van deze kinderen en regelrechte marteling en een ramp voor hun omgeving.
Er onstaan gedragsproblemen met de daaruit voortvloeinde consequenties.
Deze kinderen functioneren over het algemeen veel beter in het praktijk onderwijs en kunnen dan in hun/met hun eigen inzicht het vak leren wat goed bij hen past.
Een stratenmaker kan uitstekend functioneren zonder dat hij alle stellingen van Pythagoras kan benoemen.
Hij zal het opmeten en onderbouwen op zijn manier doen en gegarandeerd dat het klopt.
Dat zelfde is voor de installatietechniek,bouw,autotechniek etc ook van kracht.
Ik heb gesteld dat men de leerscholen van het leger kan gebruiken om deze kinderen op een uitstekende wijze op te leiden en hen tegelijkertijd gedrag en sociale vaardigheden bij te brengen.
Ik heb nergens gesteld dat men hen een militaire opleiding moet geven.
Gewoon gebruik maken van de facilitaire mogelijkheden die we al reeds hebben.
Door hen uit hun omgeving te plaatsen bereikt men meer dan dat ze elke dag na school weer met allerlei zaken thuis en in hun omgeving te maken krijgen.
Juist de regelmaat en de orde kan hen helpen om een uitstekende opleiding te volgen om gekwalificeerd de maatschappij in te kunnen gaan.
Ik heb nergens gesproken over moslims of over wat voor “kleurtje” ook.
Dat hebben jullie ervan gemaakt en geschreven.
Zonder enige kennis van zaken een oordeel vellen!!!
Breng eens een bezoek aan deze scholen en kom dan terug met je insinuaties dat deze vorm van onderwijs allen maar uit moslims bestaat.
De grootste ramp voor deze kinderen zijn over het algemeen hun ouders die in veel gevallen weigeren te aanvaarden dat hun kind tot deze categorie behoort en hun kinderen tegen elk advies in op een reguliere school willen hebben en daar komen ontzettend veel problemen van.
Zij vinden het een schande dat hun kind naar een ander vorm van onderwijs moet en schamen zich daar voor. Dat hun kind ongelukkig is en in de problemen kan komen vinden zij ondergeschikt aan hun eigen ego
Ouders moeten hun kind accepteren zoals het is!!! 

Henk Rotterdam
Volks Partij Delfshaven 2014


Door Rob Veldman op 2010 07 19

Inderdaad: ouders moeten hun kinderen accepteren zoals ze zijn.


Door willem1940 op 2010 07 19

4 van mijn 6 kinderen hebben ambachtsschool gevolgd; zo heette dat ook in Sittard niet meer maar de school had/heeft heeft wel de ouderwetse kwaliteit weten te behouden, minstens tot ongeveer 8 jaar geleden toen mijn jongste aan het werk ging.


Door willem1940 op 2010 07 19

Door Richard van den Bovenkamp op 2010 07 19

Denk je in 2014 veel stemmen weten te genereren, Henk Rotterdam?

Ik wens je uiteraard veel succes, maar je kunt met ‘n voornaam als Henk op weinig Delfshavense steun rekenen.


Door Henk Rotterdam op 2010 07 19

Richard,
Ik denk dat je dan een denkfout begaat zoals velen,trouwens ik heb heel veel stemmen nodig om met veegwagens door het logge luie onbetaalbare ambtelijke apparaat hier heen te denderen!!
De containerwagens kunnen hun kantoren leeghalen!!

“het is tijd voor een ander,zuiver en doorzichtig beleid “


Door Rob Veldman op 2010 07 19

Nou als ze zo anoniem blijft geef ik je weinig kans dat je dat kan realiseren. Bovendien beledig en schoffeer je op dit forum veel mensen dus veel stemmen zal je niet weten te halen.


Door Henk Rotterdam op 2010 07 20

Rob, je vindt het toch niet erg als ik om jou opmerkingen vreselijk moet LACHEN.
Je bent echt een zielenpoot zonder doel en daarom zit je op dit forum alleen maar je eigen frustraties bot te vieren.
Jij zal moeten aanvaarden dat we hier in Europa geen Sharpville nadoen!!!


Door Rob Veldman op 2010 07 20

Nou deze ‘zielenpoot’zal zeker niet op ene Henk van de Volkspartij Delfshaven stemmen.
Wat je laatste zin betreft zal ik maar denken dat je niet beter weet.


Door Henk Rotterdam op 2010 07 20

Die stem van jou wil ik niet eens hebben.
Ik hou het graag zuiver en recht voor allen!!


Door Rob Veldman op 2010 07 20

Weer hartelijk bedankt voor je complimenten. Het geeft aan hoe je over mensen denkt die jouw ‘linkse’ mening niet delen.


Door Henk Rotterdam op 2010 07 20

Linkse mening ?
Wacht tot 2014 en dan zal de meningen horen van Volkspartij Delfshaven en ....
Leefbaar Delfshaven!!!!!


Door Rob Veldman op 2010 07 20

Als ik voorbij Delfshaven rij zal ik aan je denken....


Door carla op 2010 07 20

Volkspartij Delfshaven? nooit van gehoord.


Door willem1940 op 2010 07 20

Door willem1940 op 2010 07 20

Link wil niet, ik vermoed door “&” teken ....

Andere poging:
http://www.metaseek.nl/search/nl/1/volkspartij+delfshaven


Door willem1940 op 2010 07 20

Door Rob Veldman op 2010 07 21

Ja ik heb het gezien Willem. ‘Onze’ Henk zit daar ook af tegeven op alles en iedereen.


Door willem1940 op 2010 07 21

Ja, schelden op “Limbo’s” bijvoorbeeld, die het niet zien zitten om een Rotterdams voorbeeld van “zaken"snoepreisjes voor gemeente-ambtenaren te imiteren; moet er hier iemand eens een populaire bijnaam gebruiken voor Noordafrikanen ofzo, zul je eens wat horen/lezen.


Door Rob Veldman op 2010 07 21

Vanuit ‘Holland’ zeg ik ‘Hoye’ tegen je.
We laten ‘onze’Henk maar in zijn sop gaar koken.smile)


Door Henk Rotterdam op 2010 07 21

Willem 1939,
Populaire bijnaam voor Noord Afrikanen is erg moeilijk want Noord Afrika is erg GROOT.
Maar je bedoelde Marokkanen en dan mag je gewoon zeggen,hoor dat is geen belediging,maar gewoon een aanduiding.
Om toch popie jopie te doen hebben we hier ( Rotterdam) ook een aanduiding voor ze.

“NATOS”

Wie het kan ontcijferen wint een 3 weekse voetreis naar Marokko,geheel verzorgd als je het zelf betaald en het regeld.
Een kameel is te huur in Blijdorp
Nou laat horen !!


Door Rob Veldman op 2010 07 21

Oei laat dat de Suid Afrikaners maar niet horen want het woord ‘noord afrikanen’ kennen ze echt niet. Ikzelf hou ook niet van dat wollige en politiek correcte taalgebruik.
Je zou ze kunnen aanduiden met Niet Aangepaste Tegendedraadse Onrusstokers maarja dat zal wel verre van politiek correct zijn denk/vrees ik....


Door willem1940 op 2010 07 21

NATOS weet ik al enige jaren, is een algemene spoed-afkorting in politieverkeer.

Maar ik ga niet vrijwillig naar enig religie-gedomineerd land.


Door Henk Rotterdam op 2010 07 21

Nee jongens, nee!!!
Het is gewoon;
Noord Afrikaanse Teringleijer Op Sportschoenen!!!!!


Door willem1940 op 2010 07 21

Ja, die afko kende ik dus al jaren.

http://www.metaseek.nl/search/nl/1/natos+teringlijers


Door Rob Veldman op 2010 07 21

de term NATOS is hier al eerder aan de orde geweest bij een ander onderwerp. Ik liet even mijn fantasie de vrije loop.Toch leuk gevónden nietwaar?


Door willem1940 op 2010 07 22

Hm, misschien komt er onder de terugkerende inbreng van Hr Lubbers iets bruikbaars van de grond ...

http://geschiedenis.vpro.nl/artikelen/39354866/


Door Esther Jelinek op 2010 07 26

Door willem1940 op 2010 07 31

De bizarre kabinetsformatie lijkt mij toch mogelijk wel de Rotterdamse ideeën meer landelijk te zullen laten postvatten:

http://www.ad.nl/ad/nl/2504/Verkiezingen/article/detail/501429/2010/07/30/Wilders-ontzettend-blij-met-rechts-minderheidskabinet.dhtml

Ik denk/hoop dat in deze opstelling ZAKELIJKHEID de hoofdtoon bepaalt; “Nederland is VOL”, niet lullen maar poetsen.


Door Maya op 2010 08 04

Door Arthurrr op 2010 08 07

Europese aanbesteding voor inburgeringstrajecten…
Financieel aantrekkelijk: Ja
Logisch en verantwoord:  Nee


Commentaar pagina 1 van 1 paginas

Je moet geregistreerd en ingelogd zijn om commentaar te kunnen geven...
Rechts boven in de hoek kunt u dit doen.