Hoewel zelfs de meeste van zijn politieke vrienden hem een onhandige en onervaren politicus vinden, laat Marco Pastors in een korte reactie aan HP de Tijd weten dat hij vindt dat Job Cohen het prima doet. Via de volgende link kunt u zijn quote in het programma Dit is de Dag van radio 1 beluisteren vanaf 3:30 minuten: http://www.radio1.nl/contents/18979-marco-pastors-cohen-doet-het-prima.
is dit een een verzoening richting PvdA?
Zeg zeurpiet luisteren naar het fragment en dan pas reageren.
Als deze link werkt, hoef je niet te lezen/zoeken ....
http://radiobox.omroep.nl/fragment/read_sitestat_fragment/8466/8466.mp3
Yep, werkt.
Even voor de duidelijkheid het was dus een cynische opmerking.
ja hij doet precies wat voorspeld is, belangen behartigen van bestuurders en politici en een toefje special intrests
Er zijn ook fatsoenlijke sociaal-democraten.
Beste Pietrdam.
Niet zo naief. je zit hier op de site van Leefbaar Rotterdam. Daar hebben ze vijandsbeelden nodig om zich te kunnen profileren.
Freddy,
Gezien jou interesse in vijandbeelden, raad ik je aan om de koran is te lezen.
Ja Freddy, doe dat vooral want het scheelt echt een stuk als je weet waarover je probeert te praten.
En lees ff deze link:
Esther en Willem
Wat heeft de koran hier nu weer mee te maken? Neem wat pilletjes om wat ruimdenkender te worden.
Ik blijf bij mijn stelling: zwakke politieke partijen hebben vijandsbeelden (over andere politieke partijen) nodig om zichzelf een beetje te kunnen verkopen.
Ja, zoals “sommige” partijen eerst over Fortuyn en tegewoordig over PVV.
(*tegenwoordig)
Kom op Freddy, verbreed eerst je eigen horizon.
"Horizon” is voor Freddy vast een te moeilijk woord.
Willem en Richard.
Ach, waar bemoei ik me mee. Zolang de LR zich zo gedraagt zullen ze buiten het college blijven. Ook ik in 2014.
Het blijft typerend om z’n compleet nietszeggend artikel op de website te zeggen.
Wat zegt het artikel over de LR?
Wat segt het over de Rotterdamse politiek?. Maar ga zo door, jullie zullen blijvend beloond worden.Met de oppositie.