Leefbaar Rotterdam raadslid Maarten Struijvenberg is vanavond te gast bij het Nederland 2 programma . Onderwerp van gesprek is de PVV-website voor klachten over Polen en andere Oost-Europeanen. Struijvenberg legt uit waarom hij niet zo veel problemen heeft met de website. Hij gaat de discussie aan met Ed Goverde, PvdA-voorzitter in Charlois. Kijk vanavond om 21.07 uur naar De Vijfde Dag op Nederland 2!
toen dat door meneer Goverde zo geroemde meldpunt overlast door Leefbaar Rotterdam werd geïnitieerd was zijn club ook tegen. Pas toen de landelijke partijgenoten (heb je nog een leuk baantje voor me?) het initiatief overnamen , vonden ze het bij ons ook goed.
Zo’n paardenjeweetwel als Goverde zal het nooit leren. Dom door Maarten heen lullen (oh nou schrijf ik het toch) en zijn belegen zong hij ook al zijn standpunt herhalen.
Toen we aan de bel trokken wat betreft overlast Marokkanen (65% crimineel) en Antillianen (55% of meer) huilde hij hetzelfde verhaaltje.
Voor straf de rest van zijn nutteloze leven in die flat in Vlaardingen!
Maarten deed het weer soeverein. Goverde had instrucie van zijn communicatiemedewerkers (die hebben deelraadbestuurders) om alle argumenten niet te weerleggen, maar er over heen te praten.
De PvdA haalt eerst allemaal kansarmen binnen en vind het dan vreemd dat niet iedereen die mening deelt....