Dries Mosch Weblog

januari 02, 2011
Het kerstpakket

december 19, 2010
Een oude zaak, machteloos 2

december 03, 2010
Machteloos

november 28, 2010
Beroerde Bestuurders

maart 13, 2010
In de gevangenis

februari 20, 2010
Het Plakspel

januari 15, 2010
Toen kon het wel!

december 30, 2009
Het strooibeleid

november 22, 2009
Tasjes vullen

november 10, 2009
De poeptoeters

oktober 28, 2009
De laatste regenten

oktober 18, 2009
Gekker moet het niet worden

november 06, 2008
Hoe ervaar jij dit

november 21, 2007
Hoera ik was een held

woensdag, augustus 16, 2006


Hipocratie of Pedocratie


Wie heeft zich niet opgewonden de laatste tijd opgewonden over de nieuwe pedofielen partij PNVD en jullie hebben mijn volle sympathie, maar wie deze partij bij voorbaat wil verbieden, die maakt zich schuldig aan het vermoorden van de democratie en begeeft zich op zeer glad ijs, wat bovendien ook nog als een boemerang kan gaan werken.

Natuurlijk is ieder gezond denkend mens tegen een partij die seks met kinderen wil propageren en de leeftijd wil verlagen waarop dit strafbaar is, je zou er haast van gaan kotsen en krijg ik een acute aanval van moordlust, maar als we de emoties even opzij zetten, dan kan het verbieden van een dergelijke partij op basis van emotionele gronden van de democratie vermoorden.

De grondwet is er duidelijk over lees de tekst en laat deze goed op u inwerken, lees ook artikel 7 even en bedenk dan dat zij die deze grondrechten willen omzeilen om daarmee de pedofielenpartij te verbieden, in feite de deur wagenwijd openzetten voor een denken en handelen waarin iedere nieuwe partij die niet de goedkeuring draagt van de regenten verboden kan worden, want deze kunnen dan op exact dezelfde emotionele gronden bepaalde gedachten en aanvallen op het systeem buitensluiten en daarmee is dan de democratie gemuilkorfd en geketend als een kettinghond en is het gedaan met onze vrijheid.

Artikel 4
Iedere Nederlander heeft gelijkelijk recht de leden van algemeen vertegenwoordigende organen te verkiezen alsmede tot lid van deze organen te worden verkozen, behoudens bij de wet gestelde beperkingen en uitzonderingen.
Alleen de wet kan deze partij aan banden leggen zodra zij tegen de wet en/of de rechten van het kind handelen en ik hoop dat een rechter hoewel ik twijfel gezien de lijst die ik u gaat presenteren waarbij ik de anders denkende prominenten niet zal sparen, hij deze lieden ongenadig zal straffen, maar zolang zij binnen de regels van de democratie zich manifesteren, dan is er maar één mogelijkheid, namelijk NIET op hen stemmen en bovendien iedereen die er lid van wordt of is met argusogen volgen op hun handelingen.

Laten we onze emoties beter gebruiken en deze lieden verketteren,ze geen enkele kans geven om zich met kinderen te manifesteren. We moeten ze het vuur aan de schenen leggen, laten we de kinderen van de wereld beschermen tegen dit soort lieden die omwille van hun seksuele uitspattingen menen dat zij daarvoor weerloze kinderen mogen gebruiken, nagel ze aan de schandpaal en geef ze aan.

Zorg dat pedofielen nooit op scholen of in jeugdhonken komen te werken, zeg tegen uw politieke vertegenwoordigers dat kinderen tegen deze pure egowisten beschermd dienen te worden, zet justitie en politie middels een democratisch mandaat aan tot maximale opsporing en vervolging van hen die middels woord en beeld kinderporno maken, verspreiden en afnemen, dat is namelijk uw democratisch recht en bovendien conform de huidige wet geheel legaal, want wie kinderen misbruikt is strafbaar en dus kunnen en mogen, nee moeten wij zelfs onze volksvertegenwoordigers aanspreken en afrekenen op hun standpunt in deze.

Begrijp me goed, ik ben tegen iedere vorm van leeftijdverlaging, ik ben tegen het gebruik en misbruiken van kinderen, maar ik ben niet voor het verbieden van een partij die binnen de democratische spelregels tracht een verandering aan te brengen, nee zelfs niet als ik ervan kotsen moet of mijn handpalmen gaan zweten en ik moordzuchtige neigingen krijg, want daarmee zou ik mijn eigen recht op vereniging en vertegenwoordiging op het spel zetten en dat is nu wat nooit mag gebeuren in een democratie.

De elite is er dan als de kippen bij om regels te vinden die het vormen van nieuwe partijen onmogelijk maken en zo dus hun macht te beschermen, met dank aan de pedofielenpartij die zo gemakkelijk de emoties opriep waardoor velen zich als lemmingen van de rotsen werpen en de democratie opzij zette, aldus de weg vrij makende voor censuur en willekeur, waarbij de gevestigde orde iedere nieuwkomer het vuur aan de schenen kan leggen als ongewenste partij.

Toon uw aversie, uw woede, uw emoties, maar besef wel dat alleen de wet en de grondwet de flinterdunne bescherming biedt tegen een dictatuur van een massapsychose en een echte democratie, gedragen, uitgevoerd en geldende door alle burgers van dit land. Vergeet niet dat men ook Pim Fortuyn wilde verbieden, dat onze vrijheid van meningsuiting al vaker op het spel staat en stond. Ooit was je persono non grata als je CPN’r was, of later als je op de CD stemde, beide legitieme partijen, zo breken we een democratie af en geven ruimbaan, zonder het te willen of beseffen aan een schijndemocratie.

Bovendien is dit allemaal wel zo nieuw. Oud PvdA eerste kamerlid Dr Edward Brongersma heeft altijd al zo zijn eigen ideeën gehad en zelfs nog een meerderheid in de tweede kamer weten te bereiken. Ik citeer uit een stuk op Wikipedia:
Brongersma dacht en schreef geheel in de zoëven genoemde juridische traditie toen hij een pleidooi hield voor zijn voorkeursrelaties van volwassenen met jongeren. Mat name dit is hem na zijn dood verweten. Maar pleitte hij in die tijd (van ca. 1960 tot 1990) voor iets dat maatschappelijk niet acceptabel of zelfs verwerpelijk was? Een door Justitie ingestelde adviescommissie stelde vast dat Brongersma in het geheel niet pleitte voor alle soorten van leeftijdsongelijke relaties. Hij pleitte voor homoseksuele relaties tussen mannen en geslachtsrijpe jongens (in globaal de leeftijdscategorie van 12 tot 17 jaar) en dan nog alleen als dat relaties waren die voor beide partijen geheel vrijwillig, plezierig en waardevol waren. Elke vorm van dwang werd door hem sterk afgewezen.
In feite pleitte hij in de 70-er en 80-er jaren voor iets wat in 1991 Nederlands recht zou worden. In dat jaar nam de Tweede Kamer met brede meerderheid een stemverklaring aan van mw Swildens-Roozendaal namens de fracties van PvdA, VVD, D66 en Groen Links, waarin gesteld werd dat “vrijwillig tot stand gekomen seksueel contact door Justitie gerespecteerd dient te worden”. Hierbij gaat het, zoals werd gesteld, om “seksueel verkeer met en tussen jongeren in de leeftijd van 12 tot 16 jaar”. Een en ander leidde tot het instellen van het zgn. klachtvereiste voor seksuele contacten met jeugdigen van die leeftijd, dat wil zeggen dat er alleen een strafvervolging kan worden ingesteld als de jongere zelf of zijn/haar wettelijke vertegenwoordiger een klacht indient. Als de relaties metterdaad zo zijn zoals Brongersma bepleitte, dat wil zeggen geheel vrijwillig en voor beide partijen plezierig en waardevol, zullen er wel weinig klachten worden ingediend. Tenzij, zoals later bleek, de politie wanneer die over zulke contacten informatie kreeg, ouders ertoe bracht om alsnog een klacht in te dienen. Dat de Tweede Kamer vijf jaar later, onder invloed van conservatieve organisaties en bewegingen het klachtvereiste weer schrapte. Tot zover het citaat.

Later heeft hij nog eens geprobeerd door een petitie aan te bieden. Ik heb deze petitie gevonden en mij ongelooflijk verbaast wie hem allemaal steunde, deze mensen en partijen hadden zich nu wel tweemaal bedacht na wat er allemaal gebeurd is in België en Frankrijk en ook in Nederland zijn er verschrikkelijke dingen gebeurd. Deze lijst is wel van 15 januari 1987. Ik zou nu wel eens willen weten of zij er nu nog hetzelfde over denken.

De Partij voor Naastenliefde, Vrijheid en Diversiteit (PNVD), de 'pedopartij', moet alsnog worden verboden. Het Openbaar Ministerie (OM) moet zoeken naar juridische mogelijkheden om dat voor elkaar te krijgen, vinden PvdA-Kamerleden Khadija Arib en Niesco Dubbelboer. Ik zou als ik hun was nog een binnen hun eigen partij kijken of er wel steun is. (zie petitie)
Mijn grote angst is dat er toch nog veel idioten op deze walgelijke partij gaan stemmen en je nooit zal weten of je buurman of buurvrouw er ook op gestemd hebben.
Ik heb bij dit stuk verschillen bronnen gebruikt, Ik zal maar zeggen een stukje van mijzelf en een heleboel vaneen ander.
Daarvoor dank.

Gr Dries Mosch

Hier De Petitie

persbericht

Amsterdam, 15 januari 1987
Compromisvoorstel strafbaarstelling seks beneden 16 jaar
Het COC heeft op donderdag 15 januari aan de minister van Justitie een voorstel aangeboden over de mogelijkheid tot strafuitsluiting bij seksuele contacten van en met jongeren beneden 16 jaar. Het COC hoopt hiermee de weg te openen naar een aanvaardbare wijziging van het bestaande verbod. Ruim een jaar geleden veroorzaakte een regeringsvoorstel over deze kwestie veel commotie. Verwacht wordt dat de regering zeer binnen kort een gewijzigd wetsontwerp bij de Tweede Kamer zal indienen.

Het COC heeft dit niet willen afwachten en heeft zelf een voorstel ontworpen. Het is een compromisvoorstel, bedoeld om de ontstane tegenstellingen te overbruggen. Het voorstel komt op het volgende neer. Het verbod op seksuele contacten met jeugdigen blijft in het wetboek van strafrecht staan. Hieraan dient echter te worden toegevoegd dat het verbod in nader omschreven gevallen niet van toepassing is. Daarbij denken wij in het bijzonder aan gevallen waarin de jongere in kwestie het contact zelf zocht, of een actieve rol speelde in het onderhouden ervan of indien er geen sprake is van een groot machtsverschil.

Voor het voorstel is steun gezocht en gekregen van een groot aantal deskundigen en organisaties met zeer uiteenlopende opvattingen over seks met jeugdigen. Steun is gekregen zowel van vertegenwoordigers van de stroming voor decriminalisering (Brongersma) als van mensen die dit het effectiefst hebben weten tegen te houden (Melai). Dit onderstreept de brede steun voor het voorstel.

Nadere informatie: COC 020- [oud telefoonnummer] Willemien Ruygrok
Ondertekenaars petitie Leeftijdsgrens zedelijkheidswetgeving; januari 1987
Rechtswetenschap en criminologie
Mr. A.L. Melai, Voorschoten, emeritus hoogleraar straf- en strafprocesrecht RU Leiden
Prof. dr. C. Fijnaut, hoogleraar strafrecht en criminologie Erasmusuniversiteit
H. Singer-Dekker, Haren, emerita hoogleraar straf-/strafprocesrecht RU Groningen
Miek de Langen, hoogleraar jeugdrecht Universiteit van Amsterdam
R.W. Jongman, Groningen, hoogleraar criminologie RU Groningen
Prof. mr. C. Kelk, Amsterdam, hoogleraar straf(proces)recht en pen. recht RU Utrecht
Mr. G.E. Langmeijer, oud-Procureur-Generaal Hoge Raad
H. Drion, Leiden
Dr. M.F. Andriessen, Groningen, kriminoloog RU Groningen
Dr. E. Brongersma, Overveen, oud-lid Eerste Kamer der Staten-Genaraal
Dr. M. Moerings, univ. hoofddocent W.Pompe-instituut RU Utrecht
Mr. G. Spong*, Den Haag, advocaat en procureur
Mr. E. Th. Hummels, Utrecht, advocaat en procureur
Mr. C. Waaldijk, Maastricht, universitair docent
Mr. W.J. van Bennekom, Amsterdam, advocaat en procureur
T.R. Droer, Groningen, wet. medewerker vakgroep criminologie RU Groningen
M.J. Winkels, wet. medewerker criminologisch instituut RU Groningen
J. Strikwerda, Groningen, wetenschappelijk onderzoeker
Ada Sluiter, Groningen, ass. onderzoeker kriminologisch instituut RU Groningen
Mr. J.C. van Straaten, Amsterdam, universitair docent
Coornhertliga
Sociale wetenschappen en geestelijke volksgezondheid
Prof. dr. B.C.J. Lievegoed, Zeist
F.H.L. Bayaert, Utrecht, hoogleraar for. psychiatrie RU Utrecht, geneesheer-directeur P. Baancentrum
E.L. Bayaert-Köhler, Utrecht, psychotherapeut
Prof dr. J. Frenken, Utrecht, hoogleraar seksuologie
Prof. dr. M. Zeegers, emeritus hoogleraar for. psychiatrie RU Leiden
Prof. dr. G.A. Ladee, Rotterdam, emeritus hoogleraar psychiatrie
Prof. dr. C.J.B.J. Trimbos, Inst. Preventieve en Sociale Psychiatrie Erasmusuniv.
Prof. dr. R.H. van den hoofdakker, vakgroep biologische psychiatrie RU Groningen
Prof. dr. M.A.J. Romma, Margraten, hoogleraar sociale psychiatrie RU Limburg
Prof. dr. M. Kuilman, Amsterdam, psychiater
J.D. Imelman, hoogleraar algemene pedagogiek RU Groningen
Prof. dr. J.D. Ingleby, vakgroep ontwikkeling en socialisatie RU Utrecht
Prof. dr. B.P.R. Gersons, hoogleraar ambulante en sociale psychiatrie RU Utrecht
Prof. dr. H. Musaph, Amsterdam, emeritus hoogleraar medische seksuologie
J. Soetenhorst-de Savornin Lohman, Oegstgeest, hoogleraar andragologie U.v.A'dam
Prof. dr. A.J.M. Hermans, Berg en Dal, hoogleraar psychologie
Prof. dr. E.C. Klip, hoogleraar medische psychologie RU Groningen
Prof. dr. B.P.M. Creemers, hoogleraar onderwijskunde RU Groningen
Prof. dr. J.G. van Dijk, Leiden, hoogleraar seksuologie
Bestuursleden Katholiek Studiecentrum voor de Geestelijke Volksgezondheid
- Prof. dr. W.J. Berger, voorzitter, emeritus hoogleraar godsdienstpsychologie KUN
- Drs. F.C.S. Darks, Nijmegen, godsdienstpsycholoog
- Drs. N.J.M. Vendrik, Utrecht, priester, oud-directeur C.A.P.E.R.
- Prof. dr. A.M.P. Knoers, hoogleraar onderwijskunde KU Nijmegen
- Mevr. dr. J.T.T.M. Feldbrugge, sociologe
- Dr. J.M. van der Lans, godsdienstpsycholoog
- Drs. C.H. Kuitenbrouwer, jurist, directeur Stichting Ambulante Geestelijke Gezondheidszorg Noord-Kennemerland
- Drs. M.L. Froh[...]de Winter, Amsterdam, psychologe/psychotherapeute
- Dr. H.J.M. Vossen, Cuyk, pastoraal-theoloog
Dr. Michiel W. Hengeveld, Leiden, psychiater, sexuoloog
Dr. P. Cohen-Kettenis, univ. docent klinische psychologie RU Utrecht
Drs. Peter van der Mede, Nijmegen, ontwikkelingspsycholoog
Dr. Carol van Nijnatten, Utrecht, univ. hoofddocent ontwikkelingspsychologie
Dr. A.P. Buunk, univ. hoofddocent gezondheidszorg KU Nijmegen
Dr. P. Voestermans, univ. hoofddocent vakgroep cultuurpsychologie KU Nijmegen
Dr. B.S. Witte, directeur N.I.S.S.O., Zeist
F. Bruinsma, Utrecht, kinderpsychiater, seksuoloog
Drs. Th. G. M. Sandfort, Utrecht, sociaal-psycholoog, vakgroep klin. psychologie RUU
G.T. Roelofs, Maastricht, psychiater, seksuoloog
Paul Vennix, wet. medewerker N.I.S.S.O.
Drs. M.A.A. van der Veer, Amsterdam, psycholoog/psychotherapeut
Dr. F. Bernard, Rotterdam, psycholoog
Dr. C.J. Huizinga, Hengelo, stafdocent Katholieke Sociale Academie Enschede
Dr. W.J. Sengers, Rotterdam, zenuwarts en soc. geneeskundige, un. hfddoc. Erasmusun.
Dr. F. van Ree, Bennebroek, psychiater/psychotherapeut
Lex van Naerssen, univ. hoofddoc. klin. psychol. aspecten v.d. sexuologie RU Utrecht
Drs. F.E.J. Gieles, Zutphen, orthopedagoog
Dr. mr. C.J. Straver, wet. hoofdmedewerker en plv. directeur N.I.S.S.O., Zeist
J. Pieters, docent algemene pedagogiek RU Groningen
M. Möller, Zeist, pedagoge, auteur
Jan de Jong, Utrecht, medewerker Welzijnsstichting West-Utrecht
G.B. van Drie, Utrecht, maatschappelijk werkster
Elzo Pieterse, Maastricht, student sociale academie
Suzanne Simons, Masch-Eijsden, studente sociale academie
P. Talman, Drachten, zwakzinnigenverzorger
Willem de Regt, Den Haag, socioloog, preventiemedewerker RIAGG
J.A.N. van Gool, Vianen, reclasserings maatschappelijk werker
Marc van Bijsterveldt, Amsterdam, student opvoedkunde
Margriet Dijkmans van Gunst, Amsterdam, wijkverpleegkundige
S. Miedema, Groningen, socioloog RU Groningen
Lineke Marseille, Amsterdam, stafmedewerker Stichting Pandora
Rutgers stichting
Werkgroep Seksualiteit, Intimiteit, Relaties, Maastricht (samenwerkingsproject bureau vertrouwensartsen inzake kindermishandeling, RIAGG, COC en NVSH)
Jhr. mr. J.A. Schorerstichting
PSVG, Prot. Stichting voor Voorlichting en Vorming omtrent Relaties en Seksualiteit
Nederlandse Organisatie van Welzijnswerkers, sektie maatschappelijk werk
Landelijk Buro van de FIOM
Onderwijs, jeugdwelzijn en -emancipatie
Algemene Bond van Onderwijzend Personeel
Nederlandse Federatie Jeugd- en Jongerenwerk
Stichting Kindertehuizen van Humanitas
Stichting Landelijke Organisatie Vormingswerk voor Jongeren
Stichting Rotterdam Steunpunt voor Jongeren en Jongerenwerk
Redactie Jeugd en Samenleving
Medewerkers Stichting Jeugd en Gezin
- J. Hupperetz, Utrecht
- K. van Veerdegem, Amsterdam, maatschappelijk werkster
- R. Goudkuil, Zaandam, maatschappelijk werker - M. van Veeken, Aalsmeer, maatschappelijk werker
- Hanny van Slooten, Amersfoort, praktijkwerkster
Simon Vuyk, Rekken, directeur orthopedagogisch centrum De Marke
Frits Wafelbakker, Den Haag, jeugdarts
R. Louis, lid Kroonraad voor de Kinderbescherming arr. Rotterdam
G.J.A. Kocken, wnd. hoofd gezinsvervangend tehuis welzijnszorg
C.J. Mul, Rotterdam, hoofd openbare basisschool
Jan ten Hoeve, Papendrecht, onderwijzer
R.I. Klisser, Maastricht, Jeugdhulpverlener/maatschappelijk werker
Els Nieskens, Roermond, hulpverleenster kinderbescherming
B. van Bets, Amsterdam, leraar
P.W.F. Slats, Sassenheim, leraar basisonderwijs
Aad Ramkema, Amsterdam, leraar
P.F. Valois*, Utrecht, buurthuiswerker, voorlichter
A. de Vries, Middelie, onderwijzer
M.M.C. Maassen, Amsterdam, leraar M.O.
Drs. G.T.A. Goslinga, docent M.O.
T. Gerritsen, Amsterdam, docent VO
Godsdienst, levensbeschouwing, wijsbegeerte
Landelijk Hervormde Jeugdraad
Doopsgezinde Jeugdcentrale
Humanistisch Verbond
Prof. dr. G.J. Hoenderdaal, Gorssel, emeritus hoogleraar theologie
Prof. dr. L.W. Nauta, hoogleraar sociale filosofie RU Groningen
Prof. dr. B. Delfgauw, Haren, emeritus hoogleraar wijsbegeerte RU Groningen
J. van Kilsdonk SJ, Amsterdam, emeritus studentenpastoor VU en UvA
Johan Blauw, Amsterdam, remonstrants predikant
Dr. Theo A.F. Kuipers, univ. hoofddocent filosofie RU Groningen
J.G. Paardekoper, Amsterdam, remonstrants predikant
Ds. L.H.C. Friederich, Oegstgeest, voorl. waarnemer radiopastoraat IKON en pastor psychiatrisch ziekenhuis Endegeest
T. van Dijk, Nuenen, remonstrants predikant b.d., leraar maatschappijleer en omgangskunde
Ds. E.W.H. Laman Trip - Kleinstarink, Warnsfeld, remonstrants predikante
M.Ch. Kassens, Zutphen, predikant
Politiek, emancipatie
Hedy d'Ancona, Amsterdam, lid Europese Parlement
Organisatie Vrouwen in de V.V.D.
Rooie Vrouwen in de Partij van de Arbeid
Politiek Emancipatie- en Aktiveringscentrum D66
J. O. V. D.
Jonge Socialisten
Algemeen Nederlands Jeugdverbond
Jonge Democraten*
P. S. J. G.*
P.P.R. Flikkers en Potten*
P.P.R. Partijbestuur
ABOP Homogroep
Abva/Kabo Homogroep i.o.
Landelijk Homo Jongeren Overleg
ONdeugd, homo-jongeren Delft
Stichting de kringen, landelijk verband van kringen voor homoseksuele mannen en vrouwen
Nederlandse Vereniging tot Integratie van Homoseksualiteit COC
N.V.I.H. COC, afd. Zuid-Limburg
P.v.d.A. Homogroep
Stichting Landelijk Overleg Werkgroepen Ouders van Homoseksuele Kinderen S.L.O.W.
Nederlandse Vereniging voor Seksuele Hervorming
Auteurs
Miep Diekmann
Gertie Evenhuis, Amsterdam, schrijfster, docente Nederlands Haagse Leergangen
Veronica Hazelhoff
Yvonne Keuls, Den Haag
Mr. Manuel Kneepkens, Rotterdam, dichter, docent strafrecht Erasmusuniversiteit
Dr. Jan C. Terlouw, Paris, auteur
Dolf Verroen, Sint Nicolaasga, schrijver van kinderboeken
Overigen
Dr. L. Gooren, internist polikliniek adrologie en sexuele endrocrinologie Academisch Ziekenhuis VU Amsterdam
Dr. A.K. Slob, medisch fysioloog, univ. hoofddocent Erasmusuniversiteit
Arie de Klerk, Bilthoven, vader van 3 zoons
J.M. van der Voort, Bilthoven, moeder van 3 zoons
R.A. Bezzi, Amstelveen, reclame-ontwerper
Jaap Berghout, voorzitter COC-afdeling Dordrecht
N.B. van Drie-de Boer
M. Luider, Utrecht
R.F. Pino, Amsterdam, administratief medewerker
Y. Winkelman, Geleen
M. van Hintum, Maastricht
G. van der Aa, Maastricht
M. Verbinnen, A., Antwerpen
L.P.M. Moes, Maastricht
W. Kleverwal, Maastricht
L. van Elderen
P.C. Horsten, Tilburg
V. Kalken, Scheveningen, magazijnchef
Drs. M. Fiolet, Amsterdam, Neerlandicus, directeur filmprod.mij.
F. Berkelmans
Maurice Beljaars, Eindhoven, 2e jaarsleerling MDGO-AW
Nico Cats, Amsterdam, rijksambtenaar
H.M. Reijke, Den Haag
R.P.R. Gaal, Alkmaar
Drs. A. Sonneveld, Zoetermeer, docent VU
Drs. Inge de Wilde, Groningen, beleidsmedewerker RU Groningen
Bob van Schijndel, Amsterdam, gemeenteraadslid links accoord
S.B.T. Smith, Purmerend, studiesekretaris VU
N.M. Don, Amsterdam
G.C.G. de Zwager, Utrecht
E. Schuil, Groningen, secretaris-beheerder RUG onderzoeksinstituut
E.H.G. Himmelreich, Amsterdam, doct. student economische wetenschappen
Peter Timmerman, Groningen, scriptant, student
Jan Jaap Kleinrensink, erkend gewetensbezwaarde militaire dienst, politicoloog
Hans Baaijens, Leiden
Hugo Koole
Jan Lurkes, Ridderkerk
Pleun van den Dool, Wassenaar
Edward van Toledo, Vlaardingen
Rob van Herwaarden, Den Haag
A. Olgers, Amsterdam, universitair docent
Linda Horn, Amsterdam

[betekenis * staat niet aangegeven]

Reactie MARTIJN op deze COC-petitie.



Herziening zedelijkheidswetgeving (reactie MARTIJN op COC-petitie)
Door: Vereniging MARTIJN

Aan
De Minister van Justitie
De Voorzitter van de Tweede Kamer der Staten Generaal
De Vaste Commissie voor Justitie van de Tweede Kamer

Amsterdam, 19-1-1987

Betreft: herziening zedelijkheidswetgeving







Door Jan Jaap Vogel op 2006 08 18

Dries,

Ik ben het met je eens. De ideeen van de pedopartij (PP) zijn zker niet de mijne, maar ze hebben net als iedere andere groep mensen in dit land het recht zich te verenigen en ook het recht om een politieke partij te vormen.
Het lijkt alleen op partijen als de oudere partij, dieren partij etc. Een belangengroepering. Men is het over een punt eens, maar andere punten in het politieke spectrum, daar zullen de meningen verdeeld over zijn. Mochten ze ooit in de kamer komen, dan zal dat ook ondergang zijn (vergelijk de ouderen).
Verder goed in de gaten houden deze lui.
Illustratief om te zien hoe het land is veranderd na de taferelen in Belgie en Frankrijk.


Door frans01 op 2006 08 20

teiltje svp........


Door Victor Reijkersz op 2006 08 20

ik heb wilders paar maanden terug nog een mailtje gestuurd met de vraag over het recht op het voorstellen tot wijzigen van de wet… maar geen antwoord gekregen. :(


Door Erasmusbrug op 2006 08 20

De hypocrisie van Miessie is werkelijk buiten proporties.

Ze zegt: “maar ze hebben net als iedere andere groep mensen in dit land het recht zich te verenigen en ook het recht om een politieke partij te vormen”.

De CP en CD overtraden zogenaamd de wet en kregen problemen. Volgens mij gaat iets dergelijks ook voor die pedopartij op.


Door Victor Reijkersz op 2006 08 20

@erasmus

De CP was een criminele organisatie.

er is een verschil tussen (a) voorstellen de wet te wijzigen en (b) daadwerkelijk de wet breken.


Door Erasmusbrug op 2006 08 20

Victor,

It’s a thin line between crimineel en ziekelijk. Gelijke monniken, gelijke kappen.

Jammer dat de wet breken zo afhankelijk is van de tijdgeest. Volgens mij had de CP ook bepaalde voorstellen.


Door Geert Geel op 2006 08 20

Ik denk dat een partij die er naar streeft om de wet zo te veranderen dat moslims in kampen mogen worden opgesloten, weinig kans van slagen heeft. Dit in tegenstelling tot die pedopartij.

Het is allemaal een kwestie van moraal. En die moraal zou nu eens duidelijk moeten worden vastgelegd in onze grondwet. Gebeurt dat niet, dan is het democratische systeem onherroepelijk zelfvernietigend.

Het beginsel van rechtsgelijkheid is sterk van voren, maar helaas zeer zwak van achteren.....


Door Erasmusbrug op 2006 08 20

Zo snel de rechterlijke macht het voor elkaar had Janmaat te veroordelen en te verbieden (nota bene: Janmaat heeft nooit een aanslag gepleegd, hij is zelf slachtoffer geworden van een aanslag), zo moeilijk is het blijkbaar voor de rechterlijke macht moslim extremisme aan te pakken.


Door Geert Geel op 2006 08 20

Dat komt mede doordat er geen kwalificatie voor het begrip geloof bestaat. Binnen onze moraal is gelooft iemand per definitie vrijwillig. Moslim ben je echter al wanneer je vader moslim is. Daar is dus geen enkele sprake van vrijwilligheid.

En dus is de islam een leer. Een sektarische leer met religieuze elementen, maar zeker geen geloof.

En als de islam geen geloof is, zou deze leer dus ook geen aanspraak moeten kunnen maken op de vrijheid van godsdienst. Zou de islam niet ander behandeld moeten worden dan bijvoorbeeld de Scientology Kerk.

Helaas komt dat de PvdA niet goed uit. Zo’n verhaal zou ze namelijk veel stemmers kosten. En daar is imam Bos als de dood voor. Liever Nederland verkwanseld aan het barbarisme, dan een leegloop binnen de PvdA.


Door frans01 op 2006 08 20

maar dan is het nog teeds ziek om te lezen dat een voorstel tot niet meer strafbaar stellen van pedofilische contacten steun krijgt van jovd, jeugdhuizen, internaten, proffesoren, advocaten en natuurlijk de rooie groep.

sexcontacten met jongeren moeten toegestaan worden??????????????

me rug op!!!!!


Door Geert Geel op 2006 08 20

Het is ziek frans, heel ziek allemaal. Het is hoog tijd dat wij onze normen en waarden vastleggen in de grondwet.


Door carla op 2006 08 21

Wel verbieden, wat moet het buitenland wel denken van ons, het is echt niet geloofwaardig als je op zo n partij kan stemmen, we hadden een grote mond over Dutroux , je moet er niet aan denken dat zoiets hier gebeurt, als in Belgie zo n partij zou mogen zouden alle belgen de straat op gaan, waarom gebeurt dat hier niet?

Ik weet heus wel dat niet alle pedo s zo zijnn als Mark D maar het geeft wel een link en en heeft iets afschuwelijks, ik wil niet eens dat zo n partij op de lijst staan, als die wel op de lijst komt te staan ga ik NIET stemmen


Door carla op 2006 08 21

Ik zie het al voor me, de kieslijst met namen en dan de PEDO PARTIJ, neee dat kan niet


Door Victor Reijkersz op 2006 08 21

Vanuit de onderbuik gezien zou ik graag Groen Links willen verbieden wegens het feit dat hun voorstellen het land ten gronden richten. (om maar een partij te noemen)

Maar dat is nogal ondemocratisch is het niet? Partijen verbieden omdat hun voorstellen je niet aan staan?

Kan iemand nog Bolkesteins opmerking herrineren: “Met Pim Fortuyn slaan we een pleefiguur in het buitenland!”?

Extra aandacht van de AIVD om te kijken of een aantal van die figuren niet als nog de cel in kan lijkt me echter wel wenselijk.

Want daar blijf ik bij.. de wet overtreden is iets anders dan voorstellen de wet te wijzigen.

Ik zal Dutroux niet zelf doodschieten als ik hem tegenkwam, maar als ik een belg was, zou ik wel op een partij stemmen die de doodstraf voor dat soort moordenaars weer wil invoeren.


Door Dries op 2006 08 21

Toch zou ik graag willen weten of de genoemde dames en heren in deze tijd alsnog deze dezelfde petitie zouden ondertekenen.
ander ben ik toch bang dat er een heleboel mensen er voor kiezen.
Weten jullie dat Brongersma de enige persoon met een veroordeling van een strafbaar feit alsnog een lintje (ridderorde) heeft gehad.
Wim v.Es, een van onze grootste wielrenners kreeg hem iet omdat hij een veroordeling voor botersmokkel aan zijn broek had.
Wat zou je zwaarder willen laten wegen Kindermisbruik of botersmokkel naar onze zuiderburen.
Gr Dries


Door Dries op 2006 08 21

Even de foutjes eruit

Toch zou ik graag willen weten of de genoemde dames en heren in deze tijd alsnog deze dezelfde petitie zouden ondertekenen.
ander ben ik toch bang dat er een heleboel mensen er voor kiezen.
Weten jullie dat Brongersma (oud Eerste Kamerlid PvdA) de enige persoon met een veroordeling van een strafbaar feit alsnog een lintje (ridderorde) heeft gekregen.
Wim v.Es, een van onze grootste wielrenners kreeg hem niet omdat hij een veroordeling voor botersmokkel aan zijn broek had.
Wat zou je zwaarder willen laten wegen Kindermisbruik of botersmokkel naar onze zuiderburen.
Gr Dries


Door Dekker op 2006 08 21

Wij zullen nog opkijken hoeveel mensen op deze partij gaan stemmen.


Door frans01 op 2006 08 21

met “het beloofde zoet” in het achterschip,
het gevaar van de rooie driehoek in het vooruit
d66 geankerd, marco nog op de werf en de lpf geenterd

kijk ik ff nergens meer van op.


Door Erasmusbrug op 2006 08 21

Dat Brongersma (oud Eerste Kamerlid PvdA) de enige persoon met een veroordeling van een strafbaar feit alsnog een lintje (ridderorde) heeft gekregen verbaast mij niets.

De PvdA zit nu eenmaal verweven in alle bestuurslagen en op alle beleidsterreinen. De hand lichten met de ethiek is dan blijkbaar eenvoudig.


Door Dries op 2006 08 22

Dit is de duidelijkheid van het bestuur?

04BSD14273
Rotterdam, 10 augustus 2004.

Beantwoording van de schriftelijke vragen van de heer M.J. Smit over dominee Hans Visser en pedofilie

Aan de Gemeenteraad.

Op 11 juli 2004 stelde het lid van uw raad, de heer M.J. Smit (Fractie-Smit), ons college schriftelijke vragen over dominee Hans Visser en pedofilie.

Inleidend stelt de heer Smit :
“Afgelopen editie van Vrij Nederland (week 28) staat op pagina “Bij ons in Holland” een kort interview met “drugsdominee” Hans Visser, waarbij hij aangeeft ook lid te zijn van de Vereniging Martijn. De vereniging Martijn pleit openlijk voor relaties tussen jongeren en ouderen waarbij eventueel seks in het spel is (ad. 1). Zie voor meer informatie over deze vereniging het bijgevoegd artikel uit het Reformatorisch Dagblad: “Pedofielenvereniging Martijn streeft naar legalisering van seks met kinderen.” Ooit vind ze in progressieve kringen een willig oor, maar nu is de organisatie omstreden. Toch blijven er contacten bestaan met tal van reguliere organisaties en kan Martijn in Amsterdam al twintig jaar ongemoeid haar gang gaan. “De Nederlandse overheid is medeverantwoordelijk voor kindermisbruik.”.

Hieronder volgen zijn vragen en onze beantwoording.

Vraag 1:
Bent u op de hoogte van het lidmaatschap van Hans Visser van de Vereniging Martijn?

Antwoord:
Ja.

Vraag 2:
Bent u op de hoogte van de doelstellingen van deze vereniging?

Antwoord:
Ja.

Vraag 3:
Bent u met mij van mening dat het College een voorbeeld heeft in deze en niet moet samenwerken met iemand die prominent lid is van deze vereniging?

Antwoord:
Nee.

Vraag 4:
Bent u met mij van mening dat het College de samenwerking met Hans Visser dient te staken?

Vraag 5:
Indien u wel wilt samenwerken met Hans Visser: waarom wilt u wel samenwerken met een prominent lid van de vereniging Martijn?

Antwoord op de vragen 4 en 5:
Ons college ziet in dit lidmaatschap geen aanleiding om zijn relaties met Hans Visser te beëindigen.

Burgemeester en Wethouders van Rotterdam,

De Secretaris,De Burgemeester,

A. Liedorp, l.s.N.J.G. Janssens, l.b.

Behandelend ambtenaar: M. Dela Haije


Door Dries op 2006 08 22

Behandelend ambtenaar: M. Dela Haije

Is nu stadsmarinier


Door Dekker op 2006 08 22

Als in het kader van de vrije meningsuiting de Pedopartij bestaansrecht heeft, is ook het lidmaatschap van Martijn niet verboden toch? Dit is de moderniteit Dries, al willen wij daar wat dit betreft niet aan. Wat een wereld! Normen en waarden lijken besmette woorden te worden. Het wordt steeds moeilijke voor jonge ouders om hun kinderen te beschermen tegen de buitenwereld. Ondersteuning van de overheid kunnen zij slechts verwachten als het te laat is en er niets blijft dan overlevering aan de psychiater of de psycholoog.
Voor een beestje worden hele bouwprojecten uitgesteld of afgeblazen, maar kindermisbruik, want zo zie ik het, mag worden gepromoot.

Klasse De la Haye, hoop dat uw kinderen verschoont blijven van mensen als Visser.


Door frans01 op 2006 08 22

drugsdealer, promotor, pedofilie........

wat moet iemand in gods of allahs naam doen om wel buiten de boot te vallen?


Door Dekker op 2006 08 22

Leven volgens de regels en wetten die in ons mooie land gelden Frans. EN fatsoen en eerlijkheid hoog in je vaandel dragen.


Door Sparta4ever op 2006 08 22

Zo’n partij heeft evenveel recht om met de verkiezingen mee te doen als een Partij als Groen Links.

Als je de Pedo Partij verbied zijn er ook genoeg redenen om een parij als Groen links te verbieden.

In een democratie mag iedereen meedoen met de verkiezingen. Met uitzondering van criminele & terroristische organisaties. Of als de partij tot doel heeft om de democratie om zeep te helpen.


Door eelco op 2006 08 22

Hans Visser is helemaal geen pedofiel. Hier een artikel:

“In een wereld vol afgrijzen over kindermisbruik is het moeilijk je nek uitstenen, laat staan begrip te vragen voor pedofielen en hen te accepteren als normale medeburgers met een afwijkende seksuele voorkeur. Er zijn maar weinig herders en de kudde is groot. Toch blijft hij het proberen. Dominee Hans Visser, bekend van zijn hulp aan drugsverslaafden, vangt niet alleen verdrukte verschoppelingen als pedofielen op in zijn Pauluskerk in Rotterdam. Hij neemt het ook voor hen op: “Omdat alleen acceptatie van pedofilie uiteindelijk het kind zal beschermen.” Visser: “Discriminatie, stigmatisering en afwijzing van pedofielen is contraproductief. Pedofilie verdwijnt niet. Het bestaat al sinds mensenheugenis en zal blijven bestaan. De hetze die nu aan de gang is zal hoogstens het aantal zelfmoorden onder pedofielen groter maken. Verschrikkelijke uitingsvormen als kinderverkrachtingen kunnen het gevolg zijn. Niet omdat de pedofiel dat wil, maar omdat hij, en soms ook zij, in de volstrekte eenzaamheid en isolement gevangen wordt. Onkunde en onbegrip gooien alle pedofielen op één hoop met de ‘Dutrouxs’ van deze wereld. “Zo zijn ze niet en zo willen ze niet zijn

De pastorale hulpverlening en pedofilie een van de wapenfeiten van dominee Hans Visser. Hij heeft niet alleen invloedrijke contacten binnen politiek en media, maar is ook een goede bekende van de mensen achter NVD. Tevens is hij een spraakmakend lid van Martijn. Hij is betrokken bij de pedofielenproblematiek en gebruikt dezelfde argumenten als de oprichters van NVD om pedofilie bespreekbaar te maken.

“Een pedofiel is gek op een kind en wil het helemaal niet misbruiken. Ze hebben geen behoefte aan penetraties, omdat zij weten dat kinderen daar niet op gebouwd zijn. Maar wanneer in een sfeer van wederzijds respect een intimiteitbeleving bepaalde seksuele handelingen gebeuren, bijvoorbeeld wederzijds masturberen, hoeft dat niet slecht te zijn”, aldus dominee Visser.

Iemand met dezelfde ideeën is Herman Meijer, voormalig partijgenoot van Marthijn Uittenbogaard (de voorzitter van de NVD). Meijer was landelijke partijvoorzitter van GroenLinks en een van Vissers grote vrienden. Voor Meijer waren plaatsen als de Pauluskerk een broedplaats voor ‘culturele pioniers’."Sexs met kinderen moet kunnen”, “Ik kan ook wel op een knaapje vallen.

Visser vervolgt:

“In de huidige situatie leeft iedere pedofiel in een bedreigde situatie. Hij wordt gezien als zoek, ontaard, abnormaal en slecht. Ze worden schichtig, soms zelfs paranoïde. Ze zijn bang voor de politie, gooien hun, vaak onschuldige naturistenvideootjes weg. Stoppen hun abonnementen op even onschuldige tijdschriften, waarbij ze zoveel rust vonden. “Ik krijg stapels brieven van pedofielen die sidderen van angst bij het mogelijk naar buiten komen van door justitie in beslag genomen materiaal als recent de collectie van Edward Brongersma. Hun namen komen voor in dat archief dat de overleden advocaat en PvdA-senator naliet. De ongenuanceerde heksenjacht van de maatschappij op alles en iedereen die maar neigt naar pedofilie maakt ze ziek. Sommigen verdringen hun seksualiteit, terwijl daar niemand door beschadigd werd. Anderen gaan juist over tot datgene wat ze niet willen: misbruik. Pas dan wordt het kind de dupe.”

“We hoeven niet alles goed te keuren. Ook niet van pedofielen. Maar we moeten wel blijven nuanceren. Verschil zien tussen goed en kwaad. Nu wordt iedere pedofiel aan de schandpaal genageld. Het zijn allemaal ‘beesten’, terwijl het gros een onschuldig bestaan leidt, niemand kwaad doet. Om te kunnen accepteren is eerst begrip nodig. En dat kan alleen door communicatie met de pedofiel. De samenleving moet kunnen duidelijk maken waar de grenzen liggen. De pedofiel heeft diezelfde plicht. Aanvaarding van pedofielen betekent niet dat we alle gedragingen moeten goedkeuren. Aanvaarding betekent wel dat wij proberen onbegrepen intimiteiten te verstaan. Als wij kinderen willen beschermen, moeten we juist in discussie gaan met de pedofiel over de manier waarop dat moet gebeuren.

Nu kun je een andere mening hebben over hoe je met pedofielen om moet gaan. Ik wijs er echter wel op dat al die mensen die zo geschokt zijn door de zienswijze van Hans Visser dan ook consequent moeten zijn n.a.v. bovenstaand stukje van Dries. Afkeuren en Leefbaar Rotterdam de rug toekeuren!


Door Dekker op 2006 08 22

Eelco sex met minderjarige kinderen door volwassen keur ik ten sterkste af. Daarom vind ik dat een partij als de NVD geen poot aan de grond mag krijgen. Maar te verbieden is de partij vooralsnog niet.
Waarom ik het verhaal van Dries af zou moeten keuren begrijp ik niet en waarom ik Leefbaar de rug zou moeten teokeren helemaal niet. Mijn rug afkeren van Ds. Visser heb ik al veel eerder om mij moverende reden gedaan.


Door Dekker op 2006 08 22

Nou ja dan val ik toch nog buiten de boot Frans, want perfecte mensen bestaan niet.


Door frans01 op 2006 08 22

wat mij betreft val jij niet buiten de boot hoor.

staat wel iets anders in dat stukje:

de manier waarop de pedoos opgejaagd worden drijft ze tot zelfmoord.....

dus we zijn op de goede weg voor de beste oplossing voor dat tuig


Door carla op 2006 08 22

Ik blijf erbij, ondanks alle goeie argumenten van democratie enzo .DIT IS ABSURT, Geen PEDO PARTIJ.

Wel verbieden


Door carla op 2006 08 22

Gadverdamme, stel je voor, dit kan helemaal niet.

NOOIT


Door carla op 2006 08 22

Hoe komen ze op het idee, dat alleen al is bizar


Door frans01 op 2006 08 22

niet verbieden, je vermoord de democratie ermee

stel als voorwaarde geen veroordeelden in de kamer
leg de3 links naar subsidievreters en criminelen duidelijk bloot

de enige manier om dioe partij op te laten heffen is de democratische.

als die partij de kamer haalt kunnen we altijd nog emigreren


Door frans01 op 2006 08 22

en als de banden met pvda, sp en dat zooitje ongeregeld van gl duidelijk zijn, kost dat die partijen een heleberg stemmen.

wie stemt er nog pvda als dat indirect pedostemmen is?


Commentaar pagina 1 van 1 paginas

Je moet geregistreerd en ingelogd zijn om commentaar te kunnen geven...
Rechts boven in de hoek kunt u dit doen.