vrijdag, november 23, 2007


Het wordt geen voetbal maar ballet….. Antoinette Buijt is geboren

Op vrijdag 23 november is mijn lieve vrouw Mona Liza bevallen van een prachtige dochter. Het is ons eerste kind. We noemen haar Antoinette.
Ze weegt 3600 gram en is 50 cm en naar het zich laat aanzien kerngezond.
We zijn ontzettend trots en blij.

PS : Er is vaak geklaag over de gezondheidszorg. Maar ik kan alleen maar concluderen dat alles in Nederland perfect geregeld is als je een kind krijgt.
Onze zorgverzekeraar CZ heeft alles goed geregeld en kwam alle afspraken na, de verloskundige praktijk Rotterdam Oost deed haar werk professioneel en met liefde. De Kraamzorg heeft alles perfect geregeld en in het St. Franciscus Gasthuis was alles tot in de puntjes verzorgd en waren alle mensen zo vreselijk liefdevol. Ik heb nog meer bewondering en respect voor de mensen die in de Gezondheidszorg werken gekregen.

Tot maandag verblijft mijn vrouw in het Kraamzorg Hotel bij Rotterdam Airport (ook al zo'n mooie voorziening) om daarna thuis in Prinsenland helemaal op adem te koen.




Door johanne op 2007 11 23

Veel geluk toegewenst met jullie dochter.

P.S. Ik begrijp dat geklaag over de gezondheidszorg ook niet. Over de enkele keren dat ik er tot nu toe mee te maken heb gehad, heb ik niets dan lof.

Veel medelanders beseffen de luxe niet waarin wij leven.


Door Victor Reijkersz op 2007 11 23

Gefeliciteerd Ronald!


Door WILLIJ op 2007 11 23

Gefeliciteerd Ronald met nog een dametje in je leven.
Geef ze alle twee een zoen van me. Groeten, Willij


Door Maya op 2007 11 23

Veel geluk voor de ouders en de kleine meid gewenst.


Door Peter op 2007 11 23

Ronald gefeliciteerd!met de geboorte van jullie dochter!

Groetjes Peter


Door carla op 2007 11 23

Van harte en heel veel geluk met de kleine meid.


Door Dries op 2007 11 24

Ronald en Mona ook van mij van harte gefeliciteerd en veel geluk en gezondheid toegewenst met jullie dochter.Neem de tijd om er van te genieten.
Gr Dries


Door Ronald Sorensen op 2007 11 24

Ze krijgt van mij haar eerste balletschoentjes! Help me er t.z.t. maar aan herinneren.


Door Leen Vreugdenhil op 2007 11 25

Hallo Antoinette,

Van harte welkom op deze wereld! Je bent op een mooie plaats geboren en je hebt optimistische ouders met verantwoordelijkheidsgevoel en betrokkenheid. Later zul je leren dat niet een ieder in zo’n wiegje terecht komt. Ik hoop dat je gezond en gelukkig zult opgroeien en veel kennis en ervaring kunt opdoen opdat jij later weer jouw bijdrage aan onze samenleving kunt geven.

met vriendelijke groet,
Leen Vreugdenhil

p.s. En als je later voetballer wilt worden, is daar ook niets mis mee!


Door Beverman op 2007 11 26

Ronald, gefeliciteerd met je jongste telg.

Tegelijkertijd wordt deze uitspraak ontkracht:  Over minister Els Borst (D66, Volksgezondheid), 29 januari, column op http://www.pim-fortuyn.nl: ‘Een vrouw die - statistisch gezien - verantwoordelijk is voor menig dode op die idiote wachtlijsten in ons land, maar daar elke verantwoordelijkheid voor afwijst. Beter zou het zijn om haar met haar hoofdje, zoals in vroeger tijden, enige tijd klem te zetten in een schandblok en te kijk te zetten voor haar slachtoffers in de zorg.’


Door frans01 op 2007 11 26

Ronald, proficiat.
moge jij en je vrouw in goede gezondheid Antoinette zien opgroeien en opbloeien.


Door johanne op 2007 11 27

Beverman - Sindsdien zijn er ruim vijf jaren voorbij gegaan.
Eduard Bomhoff (LPF) heeft in zijn korte loopbaan als minister van volksgezondheid een stap in de goede richting gezet. Hij werd door directies van ziekenhuizen alom gewaardeerd.
Hij zag wat Fortuyn ook zag; het alsmaar uitdijende gedrocht bureaucratie, zoals b.v. de vergader (polder)cultuur, welke ten koste ging van echte patientenzorg.

Lang niet alle branches van de gezondheidszorg zijn voldoende aangepakt.
De thuiszorg b.v. staat bol van vergaderen en trainen.
Bovendien geldt hier ook wat aan de hand is met andere sociale voorzieningen. Er wordt vaak onterecht gebruik van gemaakt.
Zo kom je als organisatie in moeilijkheden, voldoe je niet adequaat en moeten de goeden onder de kwaden lijden.


Door Dick op 2007 12 02

Een beetje laat Ronald, maar je weet het, het was de afgelopen tijd een beetje druk in de deelgemeente.

Alsnog van harte gefeliciteerd met de geboorte van je dochter.

Overigens het damesvoetbal wordt ook steeds beter, dus wie weet....

groet,


Door Ronald Buijt op 2007 12 05

Hierbij wil ik iedereen bedanken voor de mooie en leuke reacties. Van alle partijen in de Gemeenteraad hebben we een kaartje mogen ontvangen.

Ook via email en post en deze weblog zeer veel leuke reacties ontvangen.

Enne.....natuurlijk als Antoinette wil voetballen straks mag ze gewoon voetballen hoor.......grin


Commentaar pagina 1 van 1 paginas

Je moet geregistreerd en ingelogd zijn om commentaar te kunnen geven...
Rechts boven in de hoek kunt u dit doen.