
Europa laat zich naar de slachtbank leiden en dat is door dit hyper correcte gedrag ook weer duidelijk. Net doen alsof niets gezegd is, dus het bewust negeren van het beledigen van een lid van het Parlement .En als verklaring geven dat het slechts een onderonsje tussen twee heren was en niet een confrontatie tussen twee manieren van denken.
Barry merkte volkomen terecht op dat de Turkse regering nogal selectief was in haar verontwaardiging, toen ze Wilders de toegang tot hun land ontzegde, maar tegelijkertijd de president van Iran Amadidjah juichend onthaalde. Voor de goede orde, die laat homo’s ophangen, vrouwen stenigen, betogers vermoorden en geheime, religieuze politie de staat controleren. Dat volgens de wil van een ayatollah, die uitgerekend in dat onreine, verschrikkelijke Westen (Frankrijk) bescherming moest zoeken tegen zijn geloofsgenoten, die achter de Sjah stonden.
Het lijkt meten met twee maten en dat is het ook, maar voor een echte strenge islamiet als Bagis is dat geen probleem. Wilders is geen islamiet en derhalve sowieso al minderwaardig. Dat blijkt ook uit zijn verdere redenatie, waarin hij niet alleen Barry beschuldigt maar ook zijn beschuldiging toelicht.
‘Racisme is een heel gevaarlijke ziekte waaronder Europa veel heeft geleden’, aldus de minister. ‘Het is duidelijk dat er nog steeds mensen zijn die er aan lijden.’ De Turkse bewindsman verweet de PVV’er te lijden aan die ziekte racisme. ‘Meneer Madlener, wij zullen u genezen.’(VK van gisteren)
Hier zien we weer een typisch staaltje van Turks, islamitisch denken. Europa heeft veel geleden onder de ziekte racisme. Bagis doelt hier op de periode die wij imperialisme noemen en waarbij Europa vele landen, waaronder islamitische overheerste.
Dat is racisme, maar de eeuwenlange overheersing van het Midden Oosten en Oost Europa door de Turken niet! Dat is brengen van beschaving.
Het zgn. Europese racisme maakte een einde aan de Ottomaanse overheersing in het Oosten en is daarom slecht. Wij zouden zeggen: “de pot verwijt de ketel dat hij zwart ziet” maar dat geldt voor Bagis niet. Het eeuwenlange imperialisme van het Turkse rijk moet worden gezien als het brengen van cultuur; genocide, verkrachtingen, moordpartijen, discriminatie en kinderroof ten spijt! Ik ken deze theorie, omdat ik mijn leerlingen van Turkse afkomst op het laatst verbood om werkstukken over de islam of het Ottomaanse Rijk te maken, omdat het extreem nationalisme er vanaf droop. Kan me herinneren dat ik zelfs een Allivietische (gematigde islamitische minderheid) leerling na een werkstuk over de val van Constantinobel 1453 vroeg wat er met de inwoners was gebeurd, het antwoord kreeg dat die allemaal vrijwillig mohammedaan geworden waren. Ik stuurde hem opnieuw op onderzoek uit met andere bronnen(niet die van het Turkse centrum aan de Diergaardesingelen) en een week later zei hij ontdaan: “Ze zijn allemaal vermoord meneer!”
De opmerking van Bagis, dat hij Barry wel zou genezen, kan op twee manieren worden uitgelegd. Of het is een bedreiging of wij zullen in de toekomst de zegeningen van een nieuw Turks beschavingsoffensief gaan ervaren. En zoiets wordt uit de notulen weggelaten. Een minister van Buitenlandse zaken, die een Europarlementariër schoffeert en en passant een heel naar toekomstbeeld ventileert!
Dat ik achter Barry sta in zijn afwijzing van Turkijke als lid van de EU lijkt duidelijk. Voor de LPF, waar ik kort lid van ben geweest verzon ik – tevergeefs achteraf – voor de Europese verkiezingen de kreet: Turkije Nooit. Ik vrees dat ik volkomen gelijk heb, want de geschiedenis herhaalt zich. In Turkije staan strenge islamieten en verdedigers van de scheiding tussen staat en moskee lijnrecht tegenover elkaar.
In Europa staan ze naast elkaar. Ten eerste Turk met een gemeenschappelijk “glorieus”verleden.
Turkije mag NOOIT lid worden van de EU. We zullen er ook zeker niet op vakantie gaan want om nu aan het strand te liggen bakken terwijl mensen gemarteld of vervolgd worden lijkt ons niet kies. Wij kijken wel vanaf een Grieks eiland naar het dat land in de verte.
Tja ..... 98% moslims in Turkije ..... en het is bepaald geen “minderheid” die daaruit hoopt naar een “redelijk beschaafd land” te ontsnappen ..... maar op zijn zachtst gezegd geen tegenstander is van (de vestiging al-daar=hier) van sharía/kalifaat .....
Vrijwillig zal ik geen door moslims gedomineerd land bezoeken.
Grootsche toespraak van Wilders ... ik vermoed dat hij hulp/les heeft van minstens 2 personen (namen noemen wij niet) want nog niet eerder ervoer ik Hem zo welsprekend .... Go Geert GO .... !!!
overheersing :
het zou eens nader gedefinieerd moeten worden
overheersers : wie waren de overheersten - wat deden beiden aan dit : probleem ? oplossingen aandragen ? of in de slacht-offer-rol kruipen ?
Wij kijken wel vanaf een Grieks eiland naar het dat land in de verte.
Wat was de naam van die kolonel ook al weer onder wiens gezag tientallen grieken zijn vermoord en honderden gemarteld ?
Hoevvel studenten zijn er toen niet doodgeschoten, verkracht en gemarteld ?
Ja die Veldman heeft zelf banden met een land waar men dit graag doet en hij kan het alleen niet goedvinden als het geschied in landen met een Islamitischge grondslag want dan gaat hij steigeren.
HYPOCRIET!!!!!!!!!
Uit de gang van zaken blijkt eens te meer, dat ‘Europa’ verschijnselen vertoont van corrupte dhimmitude.
Slaafsheid aan de islam dus, gekoppeld aan het bewust bedriegen, zoals DE KORAN het voorschrijft aan de islamiet (’taquiyya’) en welk liegen (want dát is het natuurlijk ook) nu kennelijk eveneens gepraktiseerd wordt door de dhimmies.
Liegen mag en MOET (opdracht!) als het in het voordeel van de islam is.
Dat begrip, ‘taquiyya’, moet wijder bekend raken.
Omdat DE KORAN ZELF (en die is hedentendage nog altijd LETTERLIJK geldig) daarmee veroorzaakt dat je per definitie geen enkele islamiet kunt vertrouwen, al zou je het nog zo graag willen.
Waarmee de koran, de islam, bewijst een maatschappijvernietigende stroming te zijn die het onderlinge wantrouwen voedt.
Beste mensen,
Interessant verhaal van Ronald, dat brengt mij tot het volgende,
Kunnen jullie je nog herinneren (vooral ouderen) de oproepen om niet in Franco-Spanje op vakantie te gaan, want dat was in de ogen van velen(zeker ook zgn. linkse mensen) een verderfelijk facistisch regiem.
Nu gaan heel veel mensen op vakantie in landen waar we gezien hun regiem bedenkingen tegen kunnen hebben, Inclusief Turkije.
Vinden jullie het dan ook niet is tijd om die landen te mijden en waar blijven de oproepen uit zgn. linkse hoek, die toch menen enige suprematie te hebben op dat terrein.
Voormalig rascistisch Zuid-Afrika, Franco-Spanje enz., vroeger werden je ramen ingeworpen door zgn. activisten als je het in je hoofd haalde om daar bijv. te gaan werken, nu laat men het over zich heen komen als gekozen volksvertegenwoordigers, hun kiezers over 1-kam worden geschoren, derhalve ernstig beledigt.
Mvg. Cok.Nieuwenhuizen
Ja,en Zuid Afrika wordt hier op deze site ten hemele geprezen!!!!
Het land van onderdrukking en marteling.
Al de landen die dit doen zal zou men moeten boycoten,maar dat kost geld en dat doen we dus niet!!
OOK DE HUIDiGE REGERING NIET !!!!!!
DE GESCHIEDENIS LEERT DE MENSEN DAT DE MENSEN NIETS VAN DE GESCHIEDENIS LEREN
http://www.youtube.com/watch?v=5pCsCJo2Ui8
Kom kom Henk niet zo zwartgallig. Hier zal je wel weer van opvrolijken. Egte Boeremusiek.
Ach,als je Youtube nodig heb om te beargumenteren geeft dat aan hoe ver je gezonken bent en in werkelijkhied niet echt meer aan een discussie kunt delnemem!!!
Zo beter HenkJe bent ook niet gauw tevreden
My Sarie Marais is so ver van my hart
Maar’k hoop om haar weer te sien.
Sy het in die wyk van die Mooirivier gewoon
Nog voor die oorlog het begin
O bring my t’rug na die ou Transvaal
Daar waar my Sarie woon
Daar onder in die mielies
By die groen doringboom
Daar woon my Sarie Marais
Ek was so bang dat die Kakies my sou vang(Die Kakies zijn de Engelsen)
En ver oor die see wegstuur
Toe vlug ek na die kant van die Upington se sand
Daar onder langs die Grootrivier.
O bring my trug na die ou Transvaal
Daar waar my Sarie woon
Daar onder in die mielies
By die groen doringboom,
Daar woon my Sarie Marais
Die Kakies is mos net soos ‘n krokodillepes
Hulle sleep jou altyd water toe
Hul gooi jou op n skip vir ‘n lange lange trip
Die josie weet waarnatoe(Die josie is Joost vergelijk ons ‘Joost mag het weten)
O bring my t’rug na die ou Transvaal
Daar waar my Sarie woon
Daar onder in die mielies
By die groen doringboom
Daar woon my Sarie Marais
Verlossing het bekom en die huis terugkeer was daar
Terug na die ou Transvaal
My lieflingspersoon sal er vas en zeker wees
Om my met ‘n kus te beloon
O bring my t’rug na die ou Transvaal
Daar waar my Sarie woon
Daar onder in die mielies
By die groen doringboom,
Daar woon my Sarie Marais
En ????
Rob, ken je deze al
Carla Nee die kende ik nog niet bedankt:-)
Rob ken je deze ook al ?
Henk Als jij een dame die mij iets via een link toont wil beledigen dan ben je wel héél diep gezonken. In feite imiteer je haar. Dit noemen ze ook wel papagaaiengedrag.
Ik zou maar een plekje in de kinderopvang bespreken want daar ben je echt aan toe.
Dat je mij van alles beschuldigd deert mij niet want ik neem dat toch niet serieus en lig er ook niet van wakker.
Heb tenminste een béétje respect voor een dame dat is het enige wat ik je vraag.
Als het over papagaaien gdrag gaat krijg jij de de prijs van de BLAUWE ARA.
Je onvermogen om normaal te reageren probeer je nu te verbergen om zogenaamd voor Carla op te komen,of een link naar beledigen te leggen ,die ik in het geheel niet bedoelde.
Laat staan dat ik geen geen respect voor haar zou hebben.
Dat is nu weer zo’n voorbeeld van jou verdraaien van feiten en waarnemingen!!!
Het getuigt alleen maar jou onvermogen om aan een discussie of een forum deel te nemen.
Daarnaast ik beschuldig jou nooit ergens van,ik constateer alleen maar feiten en werpt die bij jou neer!!!
En ben je niet accoord kan je bij de moderator een ban van mij aanvragen!!!
Je hebt er lang over gedaan om tot een antwoord te komen maar goed het zij je vergeven.
Ik ben voor de vrije meningsuiting dus een ban zou ik nooit voor je aanvragen.
Trouwens dank je voor de prijs. Ik voel me zeer vereerd:-)
OOK deze reactie van jou geeft wederom je onvermogen aan voor het voeren van een inhoudelijke discussie!!!!!!
En vergeving kan je beter in Zuid Afrika gaan vragen!!!!!
Denk aan je hart beste Henk:-)
Rob, Negeer die Henk toch joh, hij is een aandachtvragende idioot.
Ach Carla ik vind het wel eens leuk om op hem te reageren (niet altijd natuurlijk) en dan denkt hij dat hij een beetje aandacht krijgt en is dan ook weer tevreden. Hij heeft al zo weinig in zijn leven want anders zou hij niet CONSTANT afgeven op LEEFBAAR ROTTERDAM en afwijkende meningen niet accepteren. Je moet toch wat.
Ik reageerde nu wél en ook een beetje fel omdat hij jou belachelijk maakte en ik vind dat je respect moet hebben voor een dame. Hij probeert nu wel om zich er uit te redden dat hij het niet zo bedoelde en dat ik er een draai aan geef (want ja je moet toch iemand de schuld geven van je eigen falen) maar is al lang door de mand gevallen.
Veldman, om te beginnen ik geef NIET af op Leefbaar Rotterdam maar ik reageer op de uitlatingen door figuren zoals jij ze maakt, totaal inhoudsloos en geen enkele meerwaarde.
Ik accepteer iedereen zijn afwijkende menig en laat iedereen in zijn waarde.
Dat is iets waar jij wel eens maar mag kijken wat al jou gelul staat vol van tweedelende/onruststokende/vernederendeuitlatingen.
Die grote bek had je toen in Zuid Afrika moeten hebben voor dat je hierheen vluchtte.
Trouwen wat ben je nu eigenlijk een journalist of een verslaggever ??
Ik vind jullie conversaties net zo ergerlijk als de PvdA
Duitse minister: Straf vijandige moslimjeugd
BERLIJN - De Duitse minister Kristina Schröder van Familiezaken heeft kritiek op de vijandigheid van jonge moslims. De moslimjeugd scheldt volgens haar vaak Duitsers en christenen uit, zowel op schoolpleinen als in de metro.
Ze eist strenge straffen, tot uitzetting toe. ‘’We moeten net zo hard optreden als tegen vijandigheid ten opzichte van buitenlanders’’, zei de minister dinsdag in de grootste Duitse krant Bild. Ze zegt zelf uitscholden te zijn voor Deutsche Schlampe (Duitse teef) door lezers van een Turkse krant.
Volgens Schröder gaat het om een ‘’helaas niet gering deel’’ van de moslimjeugd. De agressieve houding komt volgens haar door een gebrekkige opleiding, verkeerde vrienden en machonormen in de familie. (ANP/EBO)
OFF TOPIC :
Donner: nationaliteit blijven registeren
Ouders kunnen er niet zelf voor kiezen welke nationaliteit van hun kind bij de gemeente geregistreerd wordt.
Dat zei minister Piet Hein Donner (Binnenlandse Zaken) dinsdag in de Tweede Kamer.
Ook wil hij de nationaliteit in de gemeentelijke basisadministratie blijven vastleggen.
De Tweede Kamer wil een einde aan de registratie van een tweede nationaliteit, bijvoorbeeld de Marokkaanse.
De ouders zouden daar zelf voor moeten kunnen kiezen.
Maar volgens Donner schrijft de wet nu voor dat burgers niet zelf kiezen welke gegevens worden vastgelegd en dat wil hij zo houden.
Ook als bijvoorbeeld de Marokkaanse nationaliteit niet wordt vastgelegd, blijft het kind deze houden.
Marokko heeft dat nu eenmaal zo geregeld.
Wel zou Donner graag zien dat Marokko het mogelijk maakt afstand te doen van de Marokkaanse nationaliteit.
OFF TOPIC :
grappig
dit is nederland
en marokko maakt de dienst uit
OFF TOPIC :
voor al het overige :
je moet niet afgeven op leefbaar rotterdam
daar moet je van (gaan) houden en die moet je knuffelen en koesteren
http://www.youtube.com/watch?v=XRmgI_WXff0
Zo kan het ook
luister naar dit en realiseer je dan even dat hij dit heeft opgenomen VOOR de terreuraanslag van dit weekend
http://www.youtube.com/watch?v=zZtc2ma2GEQ&feature;=player_embedded