
Dat uitgangspunt is dus op zijn minst gezegd merkwaardig, omdat het CDA het Christendom wel als een ideologie beschouwt, want waarom in je naam anders het predicaat christelijk opnemen? Laat ik nou altijd gedacht hebben, dat ze de christelijke waarden en normen als uitgangspunt van hun denken en politiek handelen nemen en dat er derhalve sprake is van een ideologie? Waarom zou dat dan niet voor Mohammedanen of moslims gelden. Temeer daar die religie enkele zeer “staatsrechterlijke” uitgangspunten heeft.
Moslims willen een andere vorm van rechtspraak, wat toch echt een politieke visie is. Daarbij zijn ze tegen gelijkwaardigheid van mannen en vrouwen; is ook een politieke visie.En wat te denken van de jihad, heilige oorlog, die de Islam (is vrede natuurlijk) als enige wereldgodsdienst kent. Oorlog is de meest extreme vorm van buitenlandse politiek. Daarbij heeft men in ons land al ingevoerd dat dieren mishandeld mogen worden en de wet dus met voeten getreden wordt. Het doorvoeren van alle moslim aberraties zal hoe dan ook tot wetswijzigingen moeten leiden. Neem de veelwijverij (zal wel weer een stuitend woord zijn) en de anti democratische instelling, zoals het verbieden van kritiek op die geweldige profeet. De slippendragers van Mohammed in ons land zullen geen gelegenheid ongebruikt laten om via de politiek censuur af te dwingen en subsidies aan hun instellingen te bewerkstelligen.Ook dat is politiek!
Als de islam geen ideologie is, dan vraag ik me ook af hoe het komt dat alle door Mohammedanen bestuurde landen ongeveer dezelfde politieke en ondemocratische structuur kennen, waarbinnen censuur, totalitair bestuur, ongelijkheid, geheime politie, onderdrukking van etnische en religieuze minderheden schering en inslag zijn. In landen waar Mohammedanen een minderheid vormen, manifesteren ze zich altijd op politiek en maatschappelijk gebied als quasi onderdrukte groep.
Ook op het gebied van buitenlandse politiek hebben moslims een duidelijke visie. Een –niet eens erg domme - leerling heeft dat wel eens kort aan me duidelijk gemaakt: “De slechtste moslim is altijd nog beter dan de beste christen” Bij de beoordeling van buitenlandse conflicten wordt zonder aarzeling altijd gekozen voor geloofsgenoten.
Als de leer van Mohammed geen ideologie is, waarom gebruiken de naïeve politieke knechten van de islam in ons land haar dan voortdurend in een politieke context van discriminatie (ook ideologisch handelen) en onderdrukking? Er kan geen gelegenheid voorbij gaan of men kiest zonder aarzeling van het met voeten treden van onze eigen waarden en normen ter “bescherming”van die “onderdrukte”minderheid, die van de weeromstuit natuurlijk altijd de lucratieve slachtofferrol speelt. Dat is politiek lijkt me. Van het onzuiverste water, dat wel.
Enfin, we zullen wel zien. Het wachten is op het moment dat ook bij de regenten de schellen van de ogen vallen. Misschien kan binnen de christenpolitiek ook eens gekeken worden hoe in de heilige boeken van de islam gesuggereerd wordt met christenen om te gaan. Handelen volgens vaste van boven opgelegde regels is politiek bedrijven vanuit een ideologie, die voor een groot deel nog is vastgelegd ook. Geen moslim twijfelt aan de ideologische juistheid van die boeken die doorspekt zijn met politieke uitspraken. Slavernij is bij voorbeeld geen probleem en het discrimineren van ongelovigen een plicht!
Hopelijk worden de christenhonden op tijd wakker.
Voor de goede orde. Ik beschouw mezelf als een wakkere christenhond!
Er is door verschillende politieke vrienden gevraagd of ik een column wil schrijven over de liefdesbetuiging van de Taliban aan de PvdA. De titel heb ik al: Péveda akbar! Ik wil echter even wachten (suggestie Marco) tot de partijgenoten en theedrinkers zelf met commentaar komen, dan kan ik dat gelijk verwerken. Komen ze niet met een reactie (ik lees hier geen kranten) dan zegt dat natuurlijk ook voldoende.
Dit is off topic dus reacties graag alleen op Islam en ideologie.
Beste Ronald. Ik reageer graag op je stukje. Ik kan je allen maar voor 100% gelijk geven. D’6,SP,GL em PvdA zullen altijd de kant van hun ‘vrienden’’kiezen en zullen hen op hun wenken bedienen wat zeg ik: ze buigen als een knipmes. Gemakshalve sluiten ze hun ogen voor die wrede islam ideologie.
Enige Sura’s uit de koran laten aan duidelijkheid niets te wensen over:
Sura 2 vgl 8:40 : Ën bestrijdt op de weg allah’s hen, die u bestrijden....doodt hen waar gij hen aantreft en verdrijft hen vanwaar ze u hebben verdreven… en bestrijdt hen tot er geen beproeving meer is, en de godsdienst aan allah toebehoord”.
Sura 47:4,5: Wanneer gijlieden dus een ontmoeting hebt met hen, die ongelovig zijn. houwt dan in op de nekken en wanneer gij onder hen een bloedbad hebt aangericht,bindt hen dan in boeien"”.
Sura 47 8:65: “Spoor de gelovigen aan tot strijd, want 20 zullen 200 overwinnen en 100 zullen 1000 overwinnen
Sura 5:86: “Zij die ongelovig zijn(lees zij die niet in allah geloven) en Onze tekenen voor leugen verklaren dat zijn de liedenvan het hellevuur”.
Het zou kunnen zijn dat vrijwillige oogkleppen individueel winst opleveren.
http://www.pvdarotterdam.nl/weblogs/fatima
reageren daar lukt mij alleen niet.
gelul allemaal in de bijbel staan even gruwelijke dingen als in de koran. alleen de moslims die naar Nederland kwamen lopen nog gewoon 100 jaar achter. en 70 jaar geleden was er een gevaarlijke gek die nog meer ellende teweeg heeft gebracht dan de gemiddelde moslim in Nederland. Waar ik me wel aan erger dat is dat een grote groep van deze mensen net deelneemt aan onze samenleving en in hun eigen cultuur blijven hangen. maar al met al het christendom heeft een net zo gewelddadige geschiedenis achter zich als de islam. Als ik in de bijbel ge spitten om ik dezelfde gewelddadige uitspraken tegen. er zijn ook genoeg vreedzame moslims in Nederland >Ronald je bent een haatzaaier. ondanks dat ik ook vind dat er van die klote marokaantjes rondlopen die de boel terroriseren die moet je aanpakken maar laat godsdienst daar buiten onze christelijke samenleving is ook niet zo brandschoon
wat zij die Christelijke waarden en normen Homohaat??? Kinderen niet inenten andersdenkenden uitsluiten?????? Misschien is het beter om te spreken van een humanitaire aard op humanistische grondslagen. nogmaals het cristendom en de islam hebben allebei een gewelddadige geschiedenis achter zich. gij zult niet doden zogenaamd tegen abortus maar wel voor de doodstraf is Amerika hier geen afschrikwekkend voorbeeld van waarbij we de geweldadige executies in de Arabische wereld ook onder ogen moeten zien maar die landen lopen wat beschaving betreft nog 100 jaar achter in het oude testament werd ook gesproken van steniging van overspelige vrouwen israel weigert ook het verdrag omterent het niet gebruiken van clusterbommen te ondertekenen. even gewoon nadenken dat onze beschaving zo geweldloos is laten we eerst maar eens naar onze eigen geschiedenis kijken. Gelukkig zijn er nog genoeg verstandige leefbaren die van Rotterdam een leefbare stad willen maken en de criminaliteit en verloedering hard willen aanpakken maar dat domme gelul van jou ronald ben ik een beetje zat
Beste Dalhuisen. De Islam is een politiek ideologie die met ‘godsdienst’of ‘religie’niet van doen heeft.Lees die koran nueens goed en je schrikt je echt een hoedje(Dit is nog zeer zwak uitgedrukt)en zelfs “dan schrik je je het apezuur of dan schrik je je een ongeluk zou nog te zwak zijn.
Henk? kan het best beginnen met het boekje Islam voor varkens van arabist Jansen uit Utrecht.
Wie het verschil in tekst en teneur tussen het Nieuwe Testament en de Koran niet kent heeft deze boeken of niet gelezen of is volslagen blind. In de
Koran staan vele verbasteringen en soms bijna letterlijk overgenomen verhalen uit het Oude testament. Uiteraard wordt ondanks de aantoonbare chronologische verschillen bij het ontstaan (scheelt zo’n 1500 jaar)beweert dat de Koran het eerst geschreven is.omdat M.uit Mekka niet kopieert. De Koran is een geweldadige versie van het O.T. Het vergelijk tussen de Bijbel en de Koran
en staat vol met vervloekingen en verwensingen jegens andersdenkenden waaronder christenen, zodat de chronologische stelling helemaal niet meer houdbaar is.
Onze christelijke waarden en normen hebben onze samenleving zoals hij nu is voortgebracht. Ook het humanisme en de Verlichting komen uit die bron. Zelfs het atheïsme!Moslims zullen of ze nu willen of niet door de wasmachine van een Verlichting moeten (Fortuyn) Kritiekloos toegeven dat ze superieur zijn en wandaden die een religieuze achergrond hebben (het zijn toch maar ongelovigen) negeren of toedekken met de mantel der liefde (ook zo christelijk) helpt niet in het proces van “bewustwoording”
Op de Reformatie is uiteindelijk de contra Reformatie gevolgd, die de scherpe kantjes van het Katholisisme heeft gehaald. Goed dat onze voorouders het destijds aangedurfd hebben kritiek op de toen bestaande en dominante religie te hebben. Die haatzaaiers, zoals ze door RK priesters ongetwijfeld genoemd zijn (excuus voor extreem geweldadig gedrag) staan aan de basis van de humane en sociale samenleving die nu zo in trek is bij al die islamieten.
Om christelijke waarden en normen gelijk te vertalen naar een klein clubje, dat zich niet laat inenten, is zwak. Nog nooit gehoord van zo’n strenge reformatorische jongen, die meent dat hij in Gods naam een ander meent te moeten doden. Volgens hen is het aan hun Heer te beschikken over leven en dood. dat zelf doen is derhalve blasfemie!
Vic. Ik heb het stukje gelezen van die Fatima. Zij is duidelijk een volgeling van laffe Hans Kombrink, want ik mag en kan niet reageren. Ook zo typerend: zelf alle kritiek uiten maar anderen datzelfde recht ontzeggen. Zal wel een kwestie van cultuur zijn.
de koran is geschreven in dezelfde tijd dat de heksen verbrand werden Alva half Nederland uitmoorde monniken werden opgehangen enz. dat de criminaliteit onder moslims heel stevig aangepakt moet worden helemaal mee eens en dat onder de nieuwe Nederlanders 70% met de politie in aanraking is gekomen ook helemaal eens en dat de opvoeders stevig aangepakt moeten worden helemaal mee eens. maar dat iemand die de koran op een verstandige manier leest een crimineel is helemaal mee oneens
ja als het aan ronald lag zou hij zelfs beweren dat abul thaleb een crimineel was.
Hoi Ronald,
Ja suf he die Fatima zowel inhoudelijk als qua reactie mogelijkheid… knopje reageren zit er wel, maar doet het niet. Zou toch op moeten vallen na al die weblogs met 0 reacties.
Anywho bestaan er uberhaupt religies die en bijbehoorende oude boeken die geen regels (via politiek gerealiseert) voor de samenleving?
@Dalhuisen + Fatima Talbi,
Ik vind het zelf nogal relevant of de “religieuze” regels op dienen te gaan voor de samenleving als geheel of enkel voor aanhangers van geloof in casu, en of je ook uit dat geloof mag stappen.
Vraag maar eens aan Moslims… en de antwoorden zullen in meederheid zijn:
(a) Op het moment dat de meerderheid moslim is in een land voor iedereen, daarvoor enkel voor moslims. Ook gelden de regels als moslims wat wordt aangedaan en slachtoffer zijn van onderdrukking en of zware laster, maar dat is dus enkel defensief.
(b) Nee eens een Moslim altijd een Moslim. Het is verboden te stoppen moslim te zijn.
grtjes
vic
Dalhuisen
Je commentaar komt niet verder dan het diskwalificeren van mijn argumenten met haatzaaien (wat op zich natuurlijk haatzaaien is)en een verwijzing naar een vereleden waar iedere zichzelf respecterende christen zich van gedistantieerd heeft.
We leven in het heden en moeten leren van het verleden en dat is dus gebeurd!
De protestanten in ons land maken geen bezwaar tegen de herdenking van de martelaren van Gorkum (20 doden) terwijl hun voorvaderen in dezelfde tijd bij tienduizenden werden afgeslacht! Zo dien je met je verleden om te gaan! Islamieten verwijzen nogal eens naar de kruistochten (dat jij er niet op komt) terwijl de strooptochten van de Ottomanen eeuwen langer hebben geduurd en een veelvout aan slachtoffers heeft gekost. Je past goed in die traditie Henk!
Ik constateer nu een christelijke kerk die zich door de Verlichting manifesteert als een zeer redelijke kerk, die b.v. luistert naar de hoofdpersoon uit het NT, die zegt:"Hij die zonder zonden is, werpe de eerste steen” als hij een steniging tegen houdt!!Natuurlijk zijn er sectarische uitzonderingen, maar het is niet te vergelijken met de leer van Mohammed, waar Jihad, antisemitisme en onverdraagzaamheid tegen andersdenkenden en afvalligen grondbeginselen zijn! Als je dat niet ziet, jammer.
Zelfs dat argument valt weg.
We hebben anti-semitisme
Veelvoud natuurlijk en katholicisme. Weer te slordig maar het voordeel is dat mijn reactie dus niet gekunsteld is.
Ik voel me ondanks het feit dat ik de Koran en Hadith gelezen heb geen crimineel. het gaat ‘m natuurlijk niet om het lezen, maar om het handelen naar!
Antisemitisme is strafbaar, liegen tegen ongelovigen hoort niet en geweldadig c.q. crimineel gedrag ontleent aan je religieuze opvatting over andersdenkenden ook niet (ontslag Marco!) Oproepen tot censuur is tegen ons normbesef evenals het mishandelen van dieren en jongetjes (besnijden)
Het ergste is nog dat wij als samenleving helemaal niet gevraagd hebben om de komst van islamieten. Bij de vraag om arbeiders is men er vanuit gegaan dat ze net als andere groepen zouden terugkeren. Niet dus en ze vormen nu de belangrijkste bron van inkomen voor hun thuislanden, die er alles aangelegen is de benauwende en knellende band te handhaven. Religie, het afzetten tegen de opvattingen van het gastland, benadrukken van de eigen unieke identiteit en het verheerlijken van die identiteit zijn daar belangrijke instrumenten bij!
Op het gevaar af Ronald’s zondagmiddag grondig te verknoeien, citaatje van “gewone arbeider” Jan Marijnissen:
“Ach… Fortuyn”
http://therealshowstopper.wordpress.com/2010/08/01/ach-fortuyn/
Henk ?
Ronald ?
Je denkt vreemd dat die zr niet reageert.
Maar dat si niet meer nodig.
Het door het volk gewenste kabinet komt er aan en dan zijnbinnen 1 jaar alle problemen opgelost.Geen ontwikkelingshulp meer,van dat geld krijgen we 10.000 agenten en 10.000 verzorgden erbij.
Stopzetting van de immigratie uit Islamitisch landen.
Het strafrecht wordt dusdanig aangepast dat je het lef niet meer heb om de wet te overtreden.
In de ochtend beginnen we met het zingen van het volkslied op school
( misschien ook iets voor de ambtenaren, in de ochtend op het Kleinpleinplein 8000 Roteb Medewerkers beginnen de dag met het Wilhelmus)Dus wat hebben we dan vor voor commentaar te leveren/
O, ja kleinigheid 1 januari gaat de grens met Albanie open en de bevolking vandaar uit zal hun geluk in deze contreien gaan zoeken.
95 % van de bewoners in Albanie zijn moslims,maar ze komen gelukkig niet uit een islamitisch land !!!!
En het lijkt me wel iets iedereen op straat met een hoofddoek een een belastingkaartje eraan.
Nooit gedacht dat men de problemen in onze samenleving zo simpel en snel zou oplossen
Door Ronald Sorensen op 2010 08 01: http://www.jihadwatch.org/2010/06/pat-condell-on-ground-zero-mosque-is-it-possible-to-be-ast…
Die link krijg ik niet open, maar het is de 4e van de elkaar snel opvolgende speeches op Pat’s eigen site; voor wie haast heeft, even 3x het eind van de tijdbalk on de video aanklikken.
Lezenswaardig, vind ik:
bestrijd liever de criminaliteit Ronald dan over die koran te zeuren. mijn reactie op de politie aansturen door internet komt geen enkele reactie op. dit is veel belangrijker dan gezever over die koran gewoon een ouderwets uit de tijd gelopen boek. Ik heb ook niet zo een hoge dunk van onze cristelijke waarden kijk eens bij de strandrellen in hoek van Holland waren dat niet voor 90% Nederlandse hoolegans????? wat doel leefbaar met mijn reactie op het artikel op aansturen van de politie via internet???? dit is 100 keer belangrijker dan zeuren over de koran. wel gewoon een makkelijk onderwerp. maar roterdam meer leefbaar door dit te bestijden en minder te zeuren over de islam
Wat ongelooflijk domme discussie. Uiteraard wederom aangezet door een eigenlijk nietszeggende en zeer onbelangrijke publicatie van ene meneer Zeurensen (in reaktie op de kinderlijke pvdAKBAR-reaktie nummer 2).
Lekker belangrijke vraag of de islam een ideologie is of een religie is.....
Het komend (moreel) failliet van Nederland wordt ingeleid door het feit dat de visie over de islam bepalend is voor een gedoogd kabinet of een meerderheidskabinet.
Maar ja, deze belangrijke essentie, de essentie betreffende de status van onze huidige maatschappelijke verhoudingen (en daarmee de status van ons democratisch systeem)
bereikt blijkbaar de grijze cellen van velen (vol van haat en wens tot polarisatie) niet.
Slaap lekker. Zeker diegene die meent vanaf zijn vakantieadres zo intensief met dit onderwerp bezig dient te zijn. Slaap lekker....
Beste Dalhuisen.
Leuk dat je de strandrellen bij Hoek van Holland er bij haalt. Het voorbeeld dat politiek in Nederland niets ander is dan gal spuiten over anderssoortige politici.
Want wat is het resultaat van de rellen. Een gele kaart voor een politicus hier. Een dreigement met nog een gele kaart. Een onderzoek naar de politiek verantwoordelijke. Een politiechef, bla, bla. Vele van de huidige politici durven nog de mens aan te spreken op hun gedrag. Uitgezonderd natuurlijk als die mens tot de groep “met kleurtje” of de groep “moslim” behoord. Dan mag alles. Hoe luider, grover en stigmatiserender, hoe beter. In dat geval dan....
lees mijn reactie maar eens over de politie aansturen via internet praten over de koran is waarschijnlijk belangrijker ja natuurlijk daar jut je een domme niet nadenkende massa mee op lekker gemakkelijk populistisch onderwerpje.
ja zeker dat het onderwerp moslim zo belangrijk is bij wilders echt belangrije punten armoede onder bejaarden ontslagrecht na 35 dienstjaren kan je zo maar op straat gepleurd worden en in de bijstand verdwijnen enz krijgen hierdoor geen aandacht. nog een opmerkelijk punt waar de minste moslims voorkomen bijvoorbeeld volendam word het hardst op wilders gestemd. zien de mensen met een modaal of minder inkomen niet in welke gevaren hun bedreigt zo maar op straat gegooid worden huren met 60% omhoog hoe moeten bejaarden met een klein pensioentje dit nog betalen. marktwerking in de zorg je mag maar 5 minuten besteden om een bejaarde te wassen komt door managers zonder gevoel of binding die dit bedenken kan nog veel meer opnoemen zaken die belangrijker zijn dan de koran. Nou ja een ding in de koran staat in ieder geval dat je ouderen respect moet tonen komt in onze samenleving niet meer voor zie je nog wel eens een jongere gaan staan voor een oudere in het openbaar vervoer??? laten we deze discussies maar eens aangaan
Volgens mij was het Jan Marijnissen die zei: “Stop de islamisering van het integratiedebat!”
We zijn nu een stap verder: Stop de islamisering van de formatie!
Ik heb deze link helaas alleen in het Afrikaans maar ik denk dat deze toch wel te begrijpen is.
Deze link helaas ook alleen in het Afrikaans. Het is de islam ideologie in een notedop. Een goed verstaander......
Hier nog een ‘fijn’en ópbeurend’bericht voor degenen die menen dat het wel ‘losloopt’met die islamideologie
KORTNUUS: DUITSE LEERLINGE OORSPOEL DEUR MOSLEMS
Written by RJ Veldman - Nederland
Tuesday, 27 July 2010 09:51
Die integrasie-sprokie in skole in Duitsland se borrel het toe ook gebars. Ouers getuig nou dat hulle voorheen geglo het dit geen probleem sou wees indien daar Moslems in skole toegelaat word nie. Vandag hang hulle kop en skouers want die oortal Moslems het alles ingeneem wat vir Duitse skoliere lief en dierbaar was.
Veelseggend dat leerlinge tydens pouses heeltemal skei. Die groot getalle Moslems neem die grootste deel van skoolterreine oor terwyl Duitse kinders in klein groepies bymekaar spook vir ‘n plekkie in die son.
Daar word gereeld gevalle aangemeld waar Moslems aggressief optree teen Duitse leerlinge, aanranding en geweld in skole is nie meer ‘n nuutjie nie. Duitse kinders het begin kapituleer deur waar moontlik in die agtergrond te bly.
Videos word op internet vertoon oor hierdie tragiese toestand. Een Duitse ouer beweer sy moet dikwels probleme op skool gaan aanspreek omdat Moslems dit vir Duitse kinders amper onmoonlik maak om in dieselfde skool te wees.
Die skoolpunte van leerlinge in Duitsland sal vorente gewis die ware toedrag van sake verraai.
Er heeft nog nooit een zweem van democratie bestaan (en zal ook nooit komen) in een land met een overmaat aan moslims .... en “overmaat” is men lustig hier aan het importeren.
Neem minstens de koran èn vooraanstaande moslims serieus .... Mijnheer Erdoĝan (Turk voor wie nog niet lang geleden tijdens/na zijn detentie wegens fanatisme, een wet werd veranderd omdat een turkse meerderheid hem in de regering wou kiezen, + minaretten/bajonetten enz.); een marokkaanse minister (Nederland 17e provincie van Marokko).
Ook niet onduidelijk:
http://www.kalifaat.org/index.php?option=com_content&view;=article&id;=202&Itemid;=144
Zeker lezenswaardig Willem die link.Die Bush die daarin genoemd wordt is net als Bush senior helemaal geen christen maar aangesloten bij de beweging/sekte Skulls & Bones
Och hij was en is lid van een kerk en bezoekt deze ook maar dat is om te maskeren dat hij bij die groep zit.
Godsdiensten zijn allemaal griezelig .... maar er kan er slecht 1 de engste zijn.
Voor mij geen van zessen graag, juist omdat ik familievader ben en mijzelf pacifist vind (maar geen dhimmi).
Het dhimmi bestaan laten we maar aa anderen over. Ik heb mijn VRIJHEID te lief. Mijn vriendin,noch ik noch onze huisdier zal voor die allah buigen laat staan dat we een burka aantrekken.:D
We zitten 3010 dagen na de moord op Pim en jullie discussieren over de vraag of de islam een ideologie of religie is.
Nou Leefbaren, gefeliciteerd....
Ben ik de enige die zich nog kan herinneren dat het Pim ging om de integratie.
Jullie zijn heengevaren.....
Lieve Pim,
Als je nog enige invloed hebt op het aardse. Laat het dan bij de leefbaren doordringen dat het je om de integratie (ondanks de religie) ging en niet om de polarisatie (via de religie).
3010 Dagen na je dood, zijn jouw leefbaren weggeleid van de essentie van je boodschap. Geleid en afgeleid, waarschijnlijk door andere politieke belangen.
3010 Dagen. De christenen hadden er 2000 jaar voor nodig om zo afgeleid te worden. De Mohammedanen hadden 1500 jaar nodig. En nu in deze tijd van audio, video, media, internet, een onderwijssysteem en digitale technieken blijkt de moderne homo sapiens al in 3010 dagen volkomen verleid, afgeleid en weggeleid te kunnen zijn van waar het om ging.
Hopende op de ‘change’
ik ken maar een religie die niet gewelddadig is en dat is het boeddhisme
Dalhuisen:Prins Gautama oftewel Boeddha was zelf ook niet gewelddadig dus dat klopt wel. Hij verafschuwde geweld en kwam juist op voor de ninderbedeelden en onderdrukten in zijn tijd. Toen hij het leed zag(wwarvan hij altijd werd weggehouden doordat hij in het paleis zat) besloot hij hier iest te gaan doen.
Wat een contrast met die geweldenaar mohammed genoemd die er wel héél andere principes op na hield. Wat dat allemaal inhield kan je lezen in dat bekende boek de koran. je zal je echt verbazen wat daar instaat.IK heb in mijn reactie nog maar een fractietje opgenoemt van het totaal aan Soera’s.
Door Dalhuisen op 2010 08 02
ik ken maar een religie die niet gewelddadig is en dat is het boeddhisme
Dat ligt toch iets ingewikkelder.
Boeddhisme is geen godsdienst.
De filosofie op zich is inderdaad tegen geweld maar daarin minder strict van opvattingen dan enige “christelijke” stromingen (anabaptisten, jehova’s getuigen, 7e-dags-adventisten ....) en in de geschiedenis hebben enige boeddhistische tempel-organisaties elkaar wel degelijk bevochten. Ook is zelfverdediging niet geheel onbespreekbaar.
Tamelijke overeenkomsten worden teruggevonden in de ideeën van de Joodse Jezus (en nog steeds weinig in practijk gebracht door de meerderheid van diens moderne supporters).
http://www.jikoji.com/eko/eko-091-100/eko10007.asp
http://nl.wikipedia.org/wiki/Dienstweigering
http://www.metaseek.nl/search/nl/1/kinderdoop+eed+krijgsdienst+wapens
http://nl.wikipedia.org/wiki/Anabaptisme
http://nl.wikipedia.org/wiki/Zevendedagsadventisten
http://nl.wikipedia.org/wiki/Quakers
http://nl.wikipedia.org/wiki/Amish
Die Veldman schijnt nog steeds niet te begrijpen dat wij het hier hebben over de problematiek van en in Nederland.
Wie is er echt geintersseeerd in zijn mening en zijn gelul over Zuid Afrika??
Laat het hier weten
Je word op je wenken bediend Henk. Echt Nederlands nieuws~!!
de discussie gaat verkeerd waarom?
omdat men over geloof praat, geloof is iets tussen jezelf en dat wat je als opperwezen ziet. het is 1 op 1 en kijkt niet naar anderen, het is wat jij denkt en voelt. Je hebt het of je hebt het niet.
religie is het tegenovergestelde, het is veel op 1, het is organisatie het is niet wat je voelt maar wat je vertelt wordt te voelen en te denken. Je krijgt het of je leert het
religie is gewoon ideologie, het kent een doel, het kent eisen, het kent regels en verboden en boven alles draait religie om wij v zij, de ware vs de onware.
geloven moet iedereen zelf weten, je mag in allah, god, elvis of het vliegende spaghettimonster geloven, al wil je in de dollar of jezelf geloven.
zolang het maar geloof is en geen religie
Zeer verstandige woorden van Pantera!!!
Hadiehenk; nou heb je Pantera vast heel erg blij gemaakt ....
ach wie anderen blij maakt, het is simpel wie geschiedenis zonder oogkleppen op bekijkt ziet dan het vaticaan en de maffia niet veel verschillen en dat lenin een leerling van mohammed had kunnen zijn.
De kern van het verhaal is dat religie niets spiritueels is, dat de rituelen alleen bedoeld zijn om een groep mensen dezelfde kant op te laten kijken, of je dat nu als priester doet of als partijleider de techniek is hetzelfde.
Het wordt ook tijd dat de bevoorrechte positie van religie voor eens en altijd wordt afgeschaft
Tja, als vervolg op de Verlichting wordt het wel hoog tijd om woorden als “godsdienst” en aanverwanten uit Wetten te verwijderen (per slot van rekening staat Voetbal daar - terecht - ook niet [privilegerend] vermeld); zoals voor iedere hobbyclub moet inschrijving bij KvK het hoogst bereikbare blijven.
Het gezicht van de islam
Afschuwelijk Maya en dan zijn er nog steeds mensen die beweren: “Ach het is een godsdienst”.
Ik ben van mening dat het een wrede ideologie is waarin geen plaats is voor andere meningen laat staan voor kritiek op die allah,mohammed en die koran.
Eindelijk sympathie voor deze moslimvrouwen die slachtoffer zijn.
Moslimvrouwen zijn niet de enigen die lijden onder de islam. Zo weten we tegenwoordig bijna allemaal.
ah maar er zijn ook vrouwen die geen zuur in hun gezicht krijgen dus er is geen probleem, sterker nog het gaat steeds beter met vrouwen
hmm die pc manier van kijken ernaar lost alle problemen op
misschien asbest burquas uitdelen?
wat een gelul weer de grootste aandacht voor dit lullige onbelangrijke onderwerp!!!!!!hebben we niks belangrijkers zal mij een worst zijn of de islam een ideologie of godsdienst is. Typisch weer die aanhangers van leefbaar die enkel maar over de islam of koran zitten te zeiken alsof dit de belangrijkste zaak te wereld is. nou het interesseert me geen moer. vind bejaardenzorg managers zakkenvullers die ten koste van bejaarden die nauwelijks verzorging krijgen criminelen die het beter hebben dan bejaarden dat verdient aandacht en niet dit gelul. zo zijn er ook nog honderden andere onderwerpen die belangrijker zijn. kindertjes in Staphorst die niet ingeënt worden schenk daar een aandacht aan!!!!
Dus ik ben niet alleen dit soort gezeik van Leefbaar zat
http://www.hetvrijevolk.com/index.php?pagina=11833
http://www.hetvrijevolk.com/index.php?pagina=11835
voor als jullie niks te doen hebben, lees deze artikelen even.
Eens was Het Vrije Volk een gerespecteerde krant waar zelfs R.Sörensen een abonnement op had.
Dit vod heeft niets met een krant of vrije nieuwsgaring te maken.
Het is een afvalbak,met geschifte haatdragende uitingen
Poco-trollen noemen graag de waarheid “gezijk”, “haatdragend” enzo.
Henk, Het vrije volk van weleer was een heel andere krant, was Rotterdams nieuwsblad , daarna Rotterdams dagblad en is nu AD/Rotterdam.
Alles waar jij het niet mee eens bent is bijvoorbaat bullshit, typisch links, je doet me denken aan ene Maarten van Rossum, die man maakt zich iedere keer zo belachelijk, hij pakt elke gelegenheid aan om op TV zijn afschuw te uiten over Wilders, haha, hij spuwt zn gal keer op keer in de ijdele hoop dat hij mensen tot andere gedachten kan brengen. ondertussen staat de PVV (dankzj Maarten) alweer op 31 zetels
Goed te weten dat de kiezers van de PVV zich laten leiden door uitspraken van Maarten van Rossum. Blijkbaar kunnen ze geen eigen mening vormen en bepalen uitspraken van anderen hoe ze stemmen.
de hele politiek klopt niks van ze veropen als het moet hun eigen moeder. Die rutten geen vrouw wil hen als man hebben kan me dat best indenken. gewoon zo een over het paard getild Jochie dat zo nodig minister president wil worden ondertussen zijn de mensen die hun hele leven zich rot gewerkt hebben daar het slachtoffer van.AOW zal wel weer omlaag gaan pensioenen worden gekort komt door die zakkenvullers met hun bonussen. je de mensen die hard gewerkt hebben worden hier echt het slachtoffer van \. en nu gaat die klek van rutten en verhagen zich nog uitleveren aan aan partij met verwerpelijke nazi iedeen dan krijgen we weer kreten als leve het superieure germaanse ras er begint er a een zijn haar te blonderen om een voorbeeld germaan te zijn. hopelijk gaan ze die wilders niet klonen
Dalhuisen, dit is nu wat ik bedoel, jullie linksmensen kunnen zich niet gedragen, wat je hierboven schrijft slaat echt nergens op, je kan niet eens goed spellen man.
Voor de herkenbaarheid is het wel van voordeel dat linx uitsluitend zijn taalzwakke pseudo-debielen naar hier afvaardigt om te trollen.
Carla, graag correct weergeven.
Men had het Vrije Volk en daarnaast had men het Rotterdamsch Nieuwsblad.
Het Vrije Volk was gevestigd aan de Slaak en het RN in de witte de Withstraat.
Later verhuisde het RN naar de Oude Binnenweg en kreeg daar als eerste innederland een lichtkrant.
In de Witte de Withstraat kwam het AD
Het HVV en RN zijn later samen opgegaan in het Rotterdams Dagblad
Later is deze krant ten onder gegaan in het AD met de katern Rotterdam.
Henk, wat Carla bedoelt is dat je Het Vrije Volk van nu verwart met die van toen. Althans, zo leek het. Je laatste uitleg laat zien dat je wel weet hoe de vork in de steel zit.
P.S. De stukken van de journalist Joost Niemoller op de site Het Vrije Volk zijn m.i een lust om te lezen. Scherp, slim en op zijn tijd met humor geschreven.
een interessante kijk in de geschiedenis, en wijze leerstof voor het heden
over hoe de intelligentsia zich voor stalin’s kar lieten spannen, iets wat sindsdien nog wel vaker is gebeurd natuurlijk mao, pol pot honecker etc ze kenden allemaal fans in nederland
http://www.bbc.co.uk/worldservice/documentaries/2010/07/100624_doc_useful_idiots_lenin.shtml
Fijn he Henk dat je in Dalhuisen een medestander hebt.
Vluchten jullie maar weg voor de werkelijkheid. Als jullie je burkaatje dragen als onderdanige dhimmi zullen we nog wel eesn verder praten. Kom dan niet met: “Och hadden we maar.....want dan is het echt te laat.
Voordat jullie echt denken dat jullie door jullie nieuwe meesters worden gedwongen om met zo’n vreemd kledingstuk door het leven te moeten gaan dit is dus een grap(humor is nooit weg nietwaar).Wat wel echt waar is, is dat jullie dhimmi belasting mogen betalen Let wel die moslims doen gewoon wat er in de koran staat als ze jullie dit opleggen dus spreek geen kwaad woord tegen hen en verwijt het ze niet (doen jullie nu toch ook niet?) maar laat het gelaten over jullie heen komen en accepteer jullie nieuwe status en respecteer jullie nieuwe meesters.
Wees wel blij dat je niet een nog lager iemand bent () want dan wacht je een erger lot.
Doodsbedreiging voor
preformateur Di RupoBrussel - De nieuwsredactie van VTM(de Vlaamse Televisie Maatschappij) heeft vrijdag
een dreigbrief ontvangen die aan preformateur Elio Di Rupo was gericht. De brief
is overgemaakt aan de politie. “In naam van Allah”, luidt de aanhef. Voorts
staat er in dat in “een toekomstig moslimland als België”, geen homoseks...ueel
premier mag worden. “Zondaar en homoseksueel Di Rupo zal sterven door het blanke
zwaard.”
Wat leuk Pantera een echt islamitische Blackberry. Wat volgt?: Laptops,beeldschermen,toetsenborden,televisies,radio’ s,CD’s, enz enz.
De waanzin van die ideologie kent echt geen grenzen.
De grootste grap in dit land is het stompzinnige ,niet terzake doende commentaar van jou overal op.
Ja, kan hier schrijven over de renovatie van de Euromast maar jou geest is zo vertroebeld dat je dan zelfs nog kans ziet om de Moslims of de Koran erbij te halen!!!!
Gewoon ziekelijk. te pas en te onpas zit je er overal alles bij te halen om jou vertoebelde gedachte te spuien hier. waarom doe je dat niet gewoon op en in een krant in Nederland ?
Of durf je dat niet,behalve een klein stukje in een noordelijk blad dat niemand leest
Luister goed, ik ben voor vrije menigsuiting en ik hoop dat G wilders op 11 september eens flink gaat zeggen in New York wat hij denkt en van mening is.
Goed en har, ongezouten en krachtig stelling neemt tegen de Islam en de immigratie van Moslims in Europa
Ja,dat meen ik!!!
Heerlijk,krijgen we eindelijk de autoloze-werk en zondagen!!!!
P.S Jij hoeft geen Bourka aan, je krijgt gewoon een Djellaba en jou vriendin een Bourka,sta je samen in de rij bij de Islamitische Hema en kan je afrekenen in Dirhams
Is Henk Rotterdam het dus toch met ons eens. Heeft het toch zin gehad om die flapdrol bij te scholen op deze site.
Fijn dat je mij en mijn vriendin een djelabba en burka aan wil laten trekken maar zoals gezegd dat laten we aan de dhimmi’s zoals jij er een van bent over.
Jij loopt weg voor de waarheid en zal als eerste aanschuiven om dhimmi te mogen zijn om de ontelbare schoenen van je meesters te kunnen poetsen. Wij daarentegen hebben onze vrijheid veel te lief, Wij willen dat de eerst mooie Afrikaanderbuurt (om maar een van de vele wijken onder de loep te nemen) weer gewoon een normale Rotterdamse wijk word waar op de Paul Krugerlaan en de Pretorialaan gewoon weer Nederlands de voertaal word. Jij vind het normaal dat de Dordselaan verloederd en de daarachter gelegen wijk Bloemhof islamiseertwij niet. Dat is het zeer grote verschil
kijk wat mij verbaast is dat veel mensen roepen dat wilders moet nadenken wat hij zegt omdat hij moslims beledigd
echter dat centrum beledigd veel new yorkers, moeten zij dan niet nadenken? of mogen alleen moslims beledigd zijn?
Het is (helaas) zoals je zegt Pantera. Moslims mogen alleen beledigd zijn. Heb je vernomen dat die moskee annex ‘ gemeenschapscentrum’ Cordobahouse gaat heten. Het doet mij denken aan de overheersing van de musselmannen van delen van Spanje (o.a. Valencia) eeuwen terug in de tijd. Of die moslims lopen dus achter met hun veroveringsdrift of men wil met deze naam iets duidelijk maken.....
De Europese Commissie heeft gisteren ingestemd met nieuwe financiële steun voor Marokko, in de vorm van leningen voor een bedrag van 135 miljoen euro. Meer dan de helft, 70 miljoen euro, is bestemd voor de Marokkaanse land- en tuinbouw, meldt de website het Agrarisch Dagblad.
De landbouwsteun richt zich met name op kleinschalige bedrijven. Marokko heeft een ‘groen plan’ (Plan Maroc Vert) opgesteld om zijn veesector en akker- en tuinbouw te versterken. Daarbij gaat het vooral om de productie van olijfolie, dadels, roodvlees en lokale specialiteiten. De nadruk ligt op marketing en productkwaliteit, alsmede het verhogen van de opbrengst voor primaire producenten, schrijft het AGD.
Naast de 70 miljoen euro voor de landbouw leent de EU 55 miljoen euro aan Marokko voor de aanleg van wegen, vooral om afgelegen gebieden betere bereikbaar te maken. De overige 10 miljoen euro is bestemd voor de bestrijding van het analfabetisme.
euhhh weet de eu niet dat eengroot deel van die bedrijven iets heel anders verbouwen?
Ja,want dat kan je elke dag op straat zien gebruiken.
En die afgelegen wegen worden gedaan om voor R.Veldman een bereikbare oase aan te leggen,die aldaar het analfabetisme gaat bestrijden op zijn Zuid Afrikaans.
We zullen wel niet veel meer van hem horen, want morgen begint de Ramadam en dan moet hij veel rusten
Marokko sluit 1200 bouwvallige moskeeën RABAT - Marokko sluit ruim 1200 in slechte staat verkerende moskeeën. Ruim vijfhonderd islamitische gebedshuizen worden gesloopt om plaats te maken voor nieuwe moskeeën.
Dat heeft het ministerie voor Religieuze Zaken dinsdag gemeld. Voor het opknappen van de bouwvallige moskeeën is 245 miljoen euro beschikbaar.
Het ministerie heeft bijna 20.000 moskeeën geinspecteerd. Het land heeft bijna 48.000 islamitische gebedshuizen.
In februari stortte in de stad Meknes in het midden van het land een minaret in. Daardoor kwamen 41 mensen om.
Tjonge Henk als je niet eens het woordje Ramadan kan schrijven.....
Tjoe Henk as jy nie eens die woordjie Ramadan kan skryf nie.....
Jij hebt nu allah erg beledigd
Jy het nou allah baie beledig
gelukkig zijn er ook nog prominente verstandige VVD mensen die ook tegen wilders zijn DUS GEEN LINKSEN maar overtuigde liberalen