
Het grootste probleem van Dick Pels is dat hij zichzelf ver verheven voelt boven het klootjesvolk. Het is natuurlijk boeiend om een opiniestuk op Joop.nl te publiceren, maar daarmee bereik je niet het , zoals jij dat zo denigrerend noemt, klootjesvolk. De (meeste) mensen op Joop.nl hoeft hij er niet meer van te overtuigen hoe slecht Wilders wel niet is. Dat is een beetje preken voor eigen paraochie. Hij zou juist Wilders’ achterban moeten aanspreken.
Pels maakt zich oprecht zorgen maar is (onbewust?) selectief in zijn verontwaardiging. Hij heeft een sterk punt als hij betoogt dat Wilders alle moslims verantwoordelijk houdt voor de terreur van enkele fanaten. Hier neemt Pels dus afstand van. Maar aan de andere kant eist hij van Wilders dat deze zich wel distantieert van die gestoorde Breivik? Dus Wilders mag mensen die niets met een daadwerkelijke terreurdaad te maken hebben niet medeschuldig maken, maar aan de andere kant verklaart hij Wilders wél medeschuldig aan een daad waar deze ook niets mee te maken heeft. Omdat een moslim de Koran leest, is hij nog geen terrorist. Omdat Breivik Wilders citeert, is Wilders nog niet medeschuldig.
Pels ergert zich aan de exploderende hufterigheid in Nederland. Dat doen heel veel Nederlanders. Pels wil doen geloven dat de hufterigheid in Nederland helemaal op het conto van Wilders en GeenStijl/PowNews geschreven moet worden. Die hufterigheid is echter al ver voor de opkomst van Wilders begonnen. Op scholen, in het openbaar vervoer, op straat. Overal is de hufterigheid alom aanwezig. De jeugd gebruikte in de jaren ‘90 het woord kanker vaker dan welk ander woord. Hulpverleners worden al jarenlang beschimpt, bespuugd en soms mishandeld. Leraren worden benaderd alsof zij een ‘mattie’ zijn van de straat. Iedere vorm van respect en natuurlijke autoriteit is verdwenen.
Het citeren van de oude provo Roel van Duijn is in deze dan ook het meest veelzeggend. Deze man en zijn generatiegenoten staan min of meer aan de basis van de verhuftering van Nederland. Alles moest kunnen. Ouders en leraren waren jij en jou. Gezag was rechts, dus om tegen te ageren en in twijfel te trekken. Iedereen heeft recht op een woning. Desnoods kraak je hem gewoon. Seks doe je met zoveel mogelijk verschillende mensen en leeftijd speelt niet zo’n rol (de voorloper van GroenLinks, de PSP, was voor pedofilie!).
Het cynische is dat juist onze vorige premier Jan Peter Balkenende, dé representant voor de aanpak van die hufterigheid, voor het agenderen van normen en waarden, dat juist die man door Pels en zijn kameraden jarenlang is geschoffeerd en vernederd. Dus waar Pels klaagt over het altijd maar sarren, zuigen en jennen van Wilders, deed zijn partijgenoot Femke Halsema tot voor kort bij Balkenende precies hetzelfde. Harry Potter, schoothondje van Bush en wat al niet meer. Altijd op de man spelen. Altijd onder de gordel. Altijd Balkenende proberen belachelijk te maken. Ik hield en hou er niet van. Zoals ook de manier hoe Wilders consequent Job Cohen de maat neemt mij een ongemakkelijk gevoel geeft. Maar het geeft eens te meer aan dat Pels, en met hem veel linkse mensen, wel erg selectief verontwaardigd zijn betreffende Wilders. Zij mogen blijkbaar wel doen wat zij een ander willen verbieden. Wie meet er nu met twee maten? Toch zeker niet alleen Wilders.
Pels’ bewering dat de felheid van de PVV waarmee zij ageren tegen opkomende homohaat eenzijdig is omdat wanneer homohaat door autochtonen wordt gebezigd de PVV haar mond houdt, is ook discutabel. Pels kent één voorbeeld van homo-pesten door autochtonen waar de PVV niet op gereageerd heeft en trekt daar de conclusie uit dat de werkelijke agenda van de PVV in deze moslimvijandigheid is. Je zou verwachten dat Pels als progressieveling zich veel drukker zou maken om andere partijen die zich niet zo sterk uitspreken tegen homohaat, in plaats van de PVV te verwijten dat zij het selectief doet. Net zoals het mij verwondert dat ik uit de progressieve hoek zelden schaamte, afkeer en woede hoor wanneer Joden in Amsterdam bespuugd worden omdat ze Jood zijn en niet meer met een keppeltje over straat kunnen zonder dat ze het risico lopen in elkaar geslagen te worden.
Dick Pels heeft oprecht moeite met Wilders. Maar hij heeft waarachtig een dubbele agenda. Links Nederland likt ongetwijfeld zijn vingers af bij de indrukwekkende anti-Wilders opsomming die Pels opvoert. Maar links is precies tien jaar nadat Pim Fortuyn de droom van links Nederland aan gruzelementen schoot nog steeds niet in staat een antwoord te formuleren om weer aan de macht te komen. En daar gaat het Pels en al die andere natuurlijk in werkelijkheid om.
Kijk, dat Wilders zo tekeer gaat tegen moslims vinden ze best erg. Maar het echte probleem is natuurlijk dat alle linkse hobby’s één voor één aan gruzelementen gaan. De publieke omroep wordt aangepakt. Op cultuur wordt fors bezuinigd. Welzijnsubsidies verdwijnen als sneeuw voor de zon. Ontwikkelingssamenwerking wordt gehalveerd. Mensen die generaties lang aan het bijstandsinfuus hingen, moeten eindelijk wat terug gaan doen voor hun uitkering. De miljardenbusiness van de re-integratie projecten wordt eindelijk afgeschaft. Er komen minimumstraffen voor ernstige delicten. Illegaliteit is strafbaar gemaakt en voor het eerst sinds mensenheugenis gaat het aantal ambtenaren in 2011 in Nederland echt teruglopen. Waarachtig dat we kunnen merken dat rechts regeert.
Tegenwoordig is heel links al euforisch als een Marokkaan die een prijs wint bij zijn dankwoord stamelt “Nou Meneer Verhagen en Meneer Wilders en al die mensen die achter u staan, ik ben een Marokkaan, een Nederlander en een moslim en ik heb een fucking kalf” Terwijl ik die prijs als het bewijs zie dat hij dit juist niet zou hoeven zeggen.
Als klap op de vuurpeil is ook het linkse monopolie in de media verdwenen. Waar mensen als Pels vroeger altijd trots waren op, en moesten lachen om die dekselse VPRO, die toch maar mooi VVD- en het CDA-politici te kakken zette, zijn het nu GeenStijl en PowNed die falende linkse regenten één voor één van hun sokkel blazen. Ook dat is wennen voor links en ook dat gaat ze maar moeilijk af.
Uiteindelijk komt Pels niet verder dan een oproep aan zijn lotgenoten om de hufterigheid, de echte kanker van de samenleving zoals Pels het noemt, te bestrijden waar die zich voordoet.
Tsja. Wat moeten die andere progressievelingen daar nu mee? Licht dan op zijn minst een tipje van de sluier op HOE die bestrijding eruit zie. Wilders aanpakken willen heel veel mensen in Nederland (vooral in Amsterdam en Hilversum), maar het medicijn is nog steeds niet gevonden. Het lijkt erop dat Pels goed in staat is de ziekte te verklaren, maar dat hij het medicijn (nog) niet heeft gevonden. Omdat Dick Pels natuurlijk wel een slimme man is, kan het niet lang duren voordat hij dit medicijn wél gevonden heeft.
Leefbaar Rotterdam heeft daarom Pels een podium aangeboden op haar website. Ongeveer de helft van de mensen die op Leefbaar Rotterdam stemt, stemt landelijk ook PVV. Een uitgelezen kans dus voor Pels om potentiële Wilders-stemmers met argumenten te overtuigen. Maar dan niet, zoals hij op 6 mei 2010 deed, als een bangerik het debat uit de weg gaan. Want dan mag Wilders volgens Pels dan de hoofdman van de hufterigheid zijn, in dat geval is Pels de hoofdman van de bangeriken.
Deze column is een reactie op de column ‘De hoofman der hufters’ van Dick Pels op de website Joop.nl
De PvdA denkt nu een slim stokpaardje gevonden te hebben door te hameren op de ingeslopen hufterigheid en de noodzaak van het fatsoenlijk debat.
Ze denken hiermee een stok gevonden te hebben om de hond te slaan. Wilders is de gebeten hond. Nu ik dit zo schrijf realiseer ik me dat je in dit land voorzichtig moet zijn met het gebruiken van oeroude gezegdes, zoals vorengaand gebruikt, en b.v. de aap die uit de mouw komt.
Die z.g. hufterigheid wordt nu misbruikt om Dhr Wilders een pootje te lichten (daar heb je weer zo’n gezegde; wie zou er nu weer boos kunnen zijn?)
Dhr Cohen wil de hufterigheid uitbannen en het fatsoen zoals hij dat praktizeert, en het sociale element weer terug hebben.
Als kinderen riepen wij tegen elkaar ‘schelden doet geen zeer, maar slaan veel meer’.
Echte hufterigheid is b.v. als binnen een partij die de sociale democratie hoog in het vaandel heeft en wil opkomen voor de armen in de samenleving, haar leden ongestraft toestaat zich royaal te verrijken en zo wel heel makkelijk over het oorspronkelijke principe heen stapt.
Dergelijke praktijken zetten het volk aan het denken en heeft als consequentie dat het vertrouwen in zo’n partij wegebt.
I.p.v de splinter(s) uit het oog van Dhr Wilders te halen, ware het goed als partijen de balk uit eigen oog verwijderen.
@ Johanne De Partij van de Arbeid heeft al heel lang geleden haar principes overboord gezet. Naar dhr. Willem Drees werd niet geluisterd toen de sociaal democraten op de verkeerde weg zaten....
Wat deze partij anno 2011 doet is (zoals je in je laatste zin schreef) de splinter(s) uit het oog van dhr. Wilders (maar ook uit andere halen die de multikul en de islam durven te bekritiseren) te halen. Het zich op hun eigen balk zijn ze geheel kwijtgeraakt.
Ik zou me ook niet kunnen voorstellen dat in de tijd van dhr. Drees een figuur als Cohen als Tweede Kamerlid zou worden aangenomen.
Excuus ‘zich’ moet uiteraard zicht zijn
Het verschil tussen de PVV en het linkse tuig is dat de PVV op een no-nonsense manier en ongenuanceerd de problemen haarfijn weet en DURFT te benoemen/ beschrijven.
Er zijn natuurlijk helemaal geen dure woorden voor nodig om pisventjes bij naam en toenaam te benoemen.
Maniniers/ KCT mogen van mij ook op jacht naar homobedreigers en straatterroristen. Zorg er eerst maar eens voor dat ons eigen land veilig wordt i.p.v. steeds de patser uit te moeten hangen in Afghanistan.
Het linkse tuig kan echter enkel moord en brand of indien dat niet lukt “discriminatie” schreeuwen…
Deze zijn overigens geniaal:
Ijzersterk beide filmpjes Mr Miyagi
Getrukeerde “humor” is aan mij weinig besteed.
"Tegenwoordig is heel links al euforisch als een Marokkaan die een prijs wint bij zijn dankwoord stamelt “Nou Meneer Verhagen en Meneer Wilders en al die mensen die achter u staan, ik ben een Marokkaan, een Nederlander en een moslim en ik heb een fucking kalf” Terwijl ik die prijs als het bewijs zie dat hij dit juist niet zou hoeven zeggen. “
wat ik zie is een links bolwerk (kunst) dat een gesubsidieerde prijs geeft zodat deze meneer dit kan zeggen, niet om zijn prestaties.
het is hetzelfde als dat utrecht een prijs wint omdat ze zo bezig zijn met veiligheid, straks krijgt cohen nog de politicus van het jaar prijs voor zijn impact, verhagen een humanitaire prijs en fatima elatik een prijs voor haar bijdrage aan het feminisme
De islam verbiedt het afbeelden van levende natuur ....
Pels is een typische representant van de mensen die menen dat ze voor anderen moeten denken en dat ze anderen moeten opvoeden. Onderdeel van een zelfbenoemde elite die zich tot doel heeft gesteld anderen liefst vrijwillig maar desnoods gedwongen hun politieke wil op te leggen.
Groen Links is een partij die voor de val van het Oostblok schaamteloos collaboreerde met Hönecker en consorten. Dat hoort bij hun mentaliteit dat je mensen dwingt de in hun ogen goede dingen te doen. De Joegoslavische dissident Djillas vertolkte het heel goed: “Ze zijn in staat 90% van de bevolking diep ongelukkig te maken om 10% een goed leven te geven”.
Na het demasqué van het communisme hebben ze in één week hun wisseltruck ongestraft toegepast en zijn naadloos overgegaan op “milieu.” Hun politieke doelstelling (gedeeltelijk) ingeleverd, maar hun mentaliteit volkomen behoudend.
Vanuit het credo dat je om mensen op te voeden hen ook moet begrijpen schreef Pels zijn boek “De geest van Pim”.
De leukste constatering uit dat best leesbare boek is het verschijnsel asymmetrische discriminatie. Het bejubelen van linkse massamoordenaars wordt snel vergeven, maar als je verdacht wordt van “rechts zijn” blijft je dat de rest van je leven volgen.
Opvallend in zijn stukje op Joop (niet aanklikken) zijn de demonstratie van elitair links denken en juist dat wederom toepassen van asymmetrische discriminatie. In dat kader moet ook de geforceerde aan van op Martin Bosma, de partijideoloog van de PVV gezien worden. Hij wordt er met de haren bijgesleept omdat Pels hem extra verwerpelijk vindt. Martin heeft met een uitstekend boek een antwoord op de linkse betweterigheid gegeven en dat vindt Pels eigenlijk verraad aan de elite, waar hij Bosma gezien zijn opleiding en zijn boek ook toe rekent.
Kern van de misvatting van Pels is dat hij niet wil erkennen dat de islam een politieke theorie is. Dat zou namelijk betekenen, dat hij na bestudering van die theorie al snel tot de conclusie zou moeten komen, dat het een theorie is die gezien haar uitgangspunten van ongelijkheid, legitimering van geweld, verwerpen van democratische instituties e.d. een fascistoïde theorie is en dat mag en kan niet van de moreel hoogstaande elite (ons soort mensen) dus steekt Pels graag zijn kop in het zand en wijst op de splinter (Matth 6.) in andere ogen.
Het geweld dat Marokkaans tuig in vrijwel alle steden waar ze wonen veroorzaakt is ook vanuit die theorie van religieuze en daardoor morele superioriteit te verklaren. Daarnaast krijgen ze ook nog eens voortdurend te horen, dat wij Nederlanders hen discrimineren. “Wat is er tegen minderwaardige mensen, die ook nog eens discrimineren te bruuskeren, te beledigen en eventueel te beroven? “
Er is dus sprake van ideologisch onderbouwd geweld! Iets totaal anders dan het uiteraard ook verwerpelijke gedrag van hooligans.
Het bijna tragische aan de redenering van Pels is dat hij uit hoofde van zijn functie en zijn pretenties het opkomende fascisme in ons land wel ziet, maar niet kan en niet mag benoemen.
Ondertussen roept hij wel op dat de verhuftering via het voorbeeld van de elite, die zichzelf zo graag goede baantjes toekend, zou moeten stoppen. Dus “doe eens normaal” is hufterig maar het sissen van ‘hoer “naar een vrouw zonder hoofddoek en het “zonder reden “ in elkaar slaan van jongens op straat is cultureel bepaald en dus minder erg.
Ik weet waar ik voor kies.
R.Sörensen (hufter)
Ik sluit me bij je commentaar aan Ronald en ben dus vanaf nu (maar in de ogen van links was ik het wellicht al) óók een hufter.
Heb deze column ook aangeboden aan joop.nl om op hun site te plaatsen.
Helaas hebben ze hem geweigerd. Of hij was niet goed genoeg of ze dulden geen tegenspraak......
Moet natuurlijk aanval op Bosma zijn.
in dat kader is trouwens ook de aanval op fennema te verklaren.
wat doet hij? Hij neemt de uitdrukking"daar komt de aap uit de mouw” niet letterlijk en is daarom ook slecht. Weer zo iemand die volgens Pels eigenlijk als afgestudeerd politicoloog zijn linkse standpunten moet verdedigen, maar die - met argumenten - een ander standpunt inneemt. Dat kan dus volgens Pels niet. In de sovjettijd zouden Fennema en Bosma ongetwijfeld naar een heropvoedingskamp gestuurd worden. In onze tijd worden ze op de site van Jole - noemde me NSB’er maar is geen hufter! - zgn. aan de kaak gesteld.
O ja. Geert op Joop als kampbeul afbeelden die een gezin een concentratiekamp inleidt is natuurlijk niet hufterig. Denk dat het schofterig is.
Ik denk dat Pels zich uitstekend thuis zal voelen in het huidige Zimbabwe....
’n Interessante Militêre verwikkeling
postdateiconMaandag, 10 Oktober 2011 09:07 | postauthoriconGeskryf deur Redaksie | PDF | Afdruk | E-pos
[Zim militêre voertuie]
Zim militêre voertuie
‘n Bewys van militêre bankrotskap as jy van jou bure afhanklik is vir militêre bystand van watter aard en vir watter rede ook àl. Veral as jou buurman nog baie onlangs homself in ‘n inflasiekoers van duisende % in regeer het en sy onderdane aan hongersnood blootgestel is. As só n buurman jou van raad moet voorsien vir jou “grondhervormingsplan”, kan hy jou seker ook ‘n paar militêre maneuvers kom leer.
Met die militarisering van lughawens deur militêre personeel eenvoudig oor te plaas in stede daarvan om die poste te adverteer, is die onderrok van ’n kommunistiese eenparty staat duidelik sigbaar.
Die minister van binnelandse sake Dlamini-Zuma is ongeërg oor die Vereniging van Staatsamptenare wat die departement van binnelandse sake dagvaar as gevolg van wat hulle beskou as ‘n poging om die departement te militariseer deur die werwing van lede van die weermag. Haar standpunt is dat dit praktyk is om onderling personeel uit te ruil of oor en weer aan te wend.
die Vereniging van Staatsamptenare beweer dat die departement besig is om ‘n "sekuriteitsdepartement" te word na aanleiding van ‘n samewerkingsooreenkoms wat met die Kubaanse regering onderteken is.
Dat hierdie gebeure groter ongemak en bedreiging van die Vryheid van veral blankes sal meebring, moet nie ligtelik beskou word nie.
Military convoys from Zimbabwe to South Africa
October 7, 2011 at 9:37 pm Why are heavy-artillery military convoys crossing into SA from Zim? Why are soldiers replacing SA airports’customs officials while the latter are allegedly being ‘retrained by Cuban government officials” ? These vehicles photographed by South African citizens today and yesterday all carry Zimbabwe number plates and many of their exclusively-black male passengers wear red t-shirts: Yet the ANC-regime has not announced any ‘military exercises’.
Ook nog even de link....
Heb ik ook altijd wonderlijk gevonden, hufterig gedrag van Nederlanders wordt steeds in kaart gebracht bij links ( de hufters zijn de wildersstemmers en altijd maar uithalen naar Geen Stijl) maar het vreselijke barbaarse gedrag dat elke dag weer voorkomt en wordt gepleegd door Antilliaanse en Marokkaanse mannen tussen 15 en 25 jaar, daar lees of hoor ik nooit wat over , niet op Joop en ook niet op site’s van de PVDA,GL of SP, niks, geen woordt hierover, je hoeft alleen maar te kijken naar Opsporing Verzocht op de site http://www.boevenvangen.nl,en je ziet waar deze gasten zonder enig sculpure toe in staat zijn, maar dat schijn de cultuur te zijn en daar hebben ze het liever niet over bij links.
Juist willem, die bedoel ik.
Tjong jonge wat een land, luilekkerland.
http://www.geenstijl.nl/archives/images/turksemassaclaims.html
@Carla
Daarom per direct een quotum invoeren:
Maximaal 1 Turk per jaar een verblijfsvergunning toewijzen....
Helaas, Mr. naar ons wordt niet geluisterd.
Dat 1 paspoort beleid zou ook anders kunnen. Ik zou voorstellen om <18 jaar de dubbele nationaliteit mogelijk te maken.
Vanaf 18 jaar en ouder moet de persoon in kwestie kiezen welke nationaliteit hij wil aanhouden. Kan men geen afstand doen van die andere nationaliteit, dan verlies je automatisch de NL.
Bij goed gedrag en eigen inkomen etc. kan er eventueel een verblijfsvergunning worden aangevraagd en worden verstrekt.
Mocht er blijken dat de persoon in kwestie diverse veroordelingen op zijn naam heeft staan, wordt deze per direct vanaf 18 jaar uitgezet en verliest automatisch de NL nationaliteit. (dus zonder enige tussenkomst van een rechter).
Eigen verantwoordelijkheid eerst!
Voor schooiers is zowel geen geld als geen plaats meer in onze maatschappij.
ik zou zeggen standaard
- verblijfsvergunning alleen zonder strafblad, als kind onder 18 strafbaar feit pleegt ouders verblijfsvergunning kwijt
verschillende soorten maken
- werk, relatief kort moet wel premies betalen voor ww/zf maar niet pensioen, langer termijn kan ook pensioen
-asiel, onbeperkt verblijf zolang reden geldig is (persoonlijk vervolgd worden, mensen die vluchten voor (natuur)geweld moeten lokaal opgevangen worden) daarna onmiddellijk naar huis, helpen land op te bouwen ipv hier zitten en vakantie in eigen land vieren.
2 nationaliteiten nooit toestaan, kinderen van ouders met 2 verschillende moeten de kans krijgen nederlander te worden als ze hier hun school hebben doorlopen en dus taal spreken.
ja jongens, hadden wij het maar voor het zeggen.....zucht.
Helaas werkt het niet zo en ik ben bang dat het zo blijft in dit softe land, en omdat dit land zo soft is komen de criminelen hier graag heen, er wordt ze geen strobreed in de weg gelegd, ze kunnen hun goddelijk gang gaan met uitbuiten van vrouwen( 80% van pooiers is marokkaan), beroven van oude en hulpeloze mensen (80% marokkaan), je weet, ik kan zo nog een tijdje doorgaan maar ik hou het hierbij.
Het zal namelijk niet veranderen, ook niet met de PVV, we hebben namelijk met Brussel (europa) te maken en we mogen niemand terug sturen naar land van herkomst, daarom ....zucht.
@ Carla
Mocht ik ooit de baas van justitie worden, dan verander ik die naam per direct in “Ministerie van Correctie”.
Gevangenisstraf? De dagen van Rotterdam “Hilton” zijn voorgoed voorbij en een Jappenkamp verbleekt in vergelijking met de NIEUWE aanpak.
Sommige mensen hebben nu eenmaal bijzondere aandacht nodig. Die kunnen ze ook zeker krijgen....
zolang partijen als het cda nog meewerken aan fraude gaat dat een zware dobber worden
een jongen die hierheen gestuurd wordt, een moeder =familie in land van herkomst heeft, waar geen enkel verblijfsrecht is anders dan dat er gezegd wordt “hij is hier al zo lang” iets wat alleen komt door ellenlang procederen en liegen die mag straks gewoon blijven
net als de 100en anderen,net als de duizenden die volgen
http://www.telegraaf.nl/binnenland/10718332/__PVV_haalt_uit_naar_Greenpeace__.html?p=1,1
Ik heb niks met milieutuig, maar deze figuren vallen gewoon onder de categorie terroristen.
Dergelijke transporten moeten standaard militaire beveiliging krijgen. Uiteraard met license to kill.
NL moet ook een Patriot-act invoeren.
De PVV moet zich vooral inspannen om uit het fascistische EUssr te stappen.
Niets meer en niets minder.
Anders zitten we binnen een halve decennium dik onder de knoet.