vrijdag, december 09, 2011


Abou Rakrak blijft vragen oproepen

Bron: AD Rotterdam Dagblad, 9 december 2011
ROTTERDAM - Leefbaar Rotterdam in Delfshaven gaat in een debat voorzitter Carlos Gonçalves aan de tand voelen over, in hun ogen, omstreden besluiten over welzijnsclub Abou Rakrak. Het blijkt dat het bestuur van de deelgemeente een boete van twee ton heeft kwijtgescholden. Deze was opgelegd omdat de financiële stukken van 2010 niet in orde waren. Maar deze boete werd gezien als 'disproportioneel', vandaar dat het bestuur in november heeft besloten om er 23.000 euro van te maken.

Leefbaar Rotterdam en het CDA hebben al eerder uitgebreid vragen gesteld over de onduidelijke kwijtschelding van boetes voor Abou Rakrak. In september is een soortgelijk besluit genomen en zijn boetes over 2008 en 2009 flink verlaagd. Deelgemeentevoorzitter Carlos Gonçalves had toen overigens meegedaan aan de besluitvorming over Abou Rakrak. Integriteitesbureau Bing had geadviseerd om dit niet te doen, om de schijn van belangenverstrengeling te vermijden. Deze schijn was vorig jaar gewekt na een zomervakantie van Gonçalves in Marokko, waar hij op bezoek was bij bevriende leden van Abou Rakrak.
Bij de laatste besluiten heeft Gonçalves zich dan wel onthouden van besluitvorming. “Heel vreemd allemaal,” aldus Ruud Ruigendijk, fractievoorzitter van Leefbaar.

Zie ook:
CDA en Leefbaar: Gonçalves negeerde advies bureau Bing (22 november 2011)




Door Rob Veldman op 2011 12 09

Na het lezen hiervan is er maar één conclusie mogelijk: Buitenlandse welzijnsclubs hebben een streepje voor.


Door whisper op 2011 12 09

concalves kan niet besturen...jammer dat ton hareman weg is


Door Henk Rotterdam op 2011 12 09

concalves kan niet besturen ?
hij heeft gewoon een rijbewijs !!


Door Wouter van Dis op 2011 12 10

Hier is maar een woord voor : corruptie!


Door Rob Veldman op 2011 12 10

Waar blijven jullie nou anti-discriminatie buro’s: Hier is toch duidelijk sprake van ongelijke behandeling??????


Door Rob Veldman op 2011 12 10

Het blijft wel heel stil. Je kan een speld horen vallen...........


Door Henk Rotterdam op 2011 12 11

Het blijft wel heel stil hier?
Je kan ook stellen dat er in Delfshaven raadsleden zijn die de kwaliteit hebben om de “vuile was” pas dan buiten te hangen als ze zeker weten dat hij vuil is!!!!!!
Wordt vervolgd !!!!


Commentaar pagina 1 van 1 paginas

Je moet geregistreerd en ingelogd zijn om commentaar te kunnen geven...
Rechts boven in de hoek kunt u dit doen.